притисни ентер »

Џастин Бибер ќе прослави 10 години кариера со компилација од најдобрите хитови
Џастин Бибер ќе прослави 10 години кариера со компилација од најдобрите хитови

Џастин Бибер ќе прослави 10 години кариера со компилација од најдобрите хитови

„The Best“ или „Најдоброто од Џастин Бибер“ е насловот на претстојната компилација со најголемите хитови, со која канадската суперѕвезда ќе одбележи 10 години кариера. Во 2009 година, тој го привлече вниманието на менаџерот Скутер Браун со неговите видеа на Јутјуб, а останатото е историја. Со хитови како што се „Baby“, „Boyfriend“ и „Sorry“ , 24-годишниот