притисни ентер »

Канје Вест е под истрага за физички напад врз обожавател

Канје Вест е под истрага за физички напад врз обожавател

Раперот Канје Вест (44) е под истрага за физички напад врз обожавател кој му побарал автограм. Раперот седел во својот автомобил, а по молбата на упорниот обожавател излегол од автомобилот и го нападнал. Го удрил и „исчезнал“ пред да пристигне полицијата. Инцидентот се случил во три часот по полноќ во Лос Анџелес, пред ексклузивниот клуб „Сохо“. ТМЗ

Кање Вест е под полициска истрага, му се заканува затворска казна

Кање Вест е под полициска истрага, му се заканува затворска казна

Кање Вест моментално е под полициска истрага, потврди неговиот портпарол за „Page Six“. Пејачот наводно се скарал со еден обожавател во четвртокот во три часот наутро, кој побарал автограм пред клубот. Се наведува дека Вест го удрил обожувателот, кој потоа паднал на земја. Полициската управа на Лос Анџелес не открива други детали, само ја потврдува

Кање Вест е под полициска истрага, му се заканува затворска казна

Кање Вест е под полициска истрага, му се заканува затворска казна

Кање Вест моментално е под полициска истрага, потврди неговиот портпарол за „Page Six“. Пејачот наводно се скарал со еден обожавател во четвртокот во три часот наутро, кој побарал автограм пред клубот. Се наведува дека Вест го удрил обожувателот, кој потоа паднал на земја. Полициската управа на Лос Анџелес не открива други детали, само ја потврдува

КАНЈЕ ВЕСТ ОСОМНИЧЕН ЗА НАПАД ВРЗ ОБОЖАВАТЕЛ Со тупаница го соборил на земја

КАНЈЕ ВЕСТ ОСОМНИЧЕН ЗА НАПАД ВРЗ ОБОЖАВАТЕЛ Со тупаница го соборил на земја

Контроверзниот рапер Канје Вест (44) не престанува да ги полни медиумите со својот лик и дело. Канје, кој неодамна законски го промени своето име во Је, е именуван како осомничен во истрага за наводен физички напад. Американскиот портал ТМЗ прв ја пренесе оваа вест, повикувајќи се на полициски извори кои велат дека инцидентот се истражува како прекршок,

Канје Вест со бизарна објава на Инстаграм по инцидентот во Лос Анџелес

Канје Вест со бизарна објава на Инстаграм по инцидентот во Лос Анџелес

Kанје „Је“ Вест сподели бизарна објава на својот Инстаграм-профил по синоќешниот инцидент пред ноќен клуб во Лос Анџелес, каде наводно, удрил фан кој му барал автограм. „Мојот живот никогаш н беш лесен“, напиша 44-годишниот рапер над фотографија, која изгледа како уметничка интерпретација на животно со одрано лице и тело на црвена позадина. Вест во

Кање Вест е под полициска истрага, му се заканува затворска казна

Кање Вест е под полициска истрага, му се заканува затворска казна

Кање Вест моментално е под полициска истрага, потврди неговиот портпарол за „Page Six“. Пејачот наводно се скарал со еден обожавател во четвртокот во три часот наутро, кој побарал автограм пред клубот. Се наведува дека Вест го удрил обожувателот, кој потоа паднал на земја. Полициската управа на Лос Анџелес не открива други детали, само ја потврдува

Канје Вест со бизарна објава на Инстаграм по инцидентот во Лос Анџелес

Канје Вест со бизарна објава на Инстаграм по инцидентот во Лос Анџелес

Kанје „Је“ Вест сподели бизарна објава на својот Инстаграм-профил по синоќешниот инцидент пред ноќен клуб во Лос Анџелес, каде наводно, удрил фан кој му барал автограм. „Мојот живот никогаш н беш лесен“, напиша 44-годишниот рапер над фотографија, која изгледа како уметничка интерпретација на животно со одрано лице и тело на црвена позадина. Вест во

Канје Вест со бизарна објава на Инстаграм по инцидентот во Лос Анџелес

Канје Вест со бизарна објава на Инстаграм по инцидентот во Лос Анџелес

Kанје „Је“ Вест сподели бизарна објава на својот Инстаграм-профил по синоќешниот инцидент пред ноќен клуб во Лос Анџелес, каде наводно, удрил фан кој му барал автограм. „Мојот живот никогаш н беш лесен“, напиша 44-годишниот рапер над фотографија, која изгледа како уметничка интерпретација на животно со одрано лице и тело на црвена позадина. Вест во

ВИДЕО | Канје Вест под истрага за физички напад на обожавател: Раперот „исчезнал“ пред да дојде полицијата

ВИДЕО | Канје Вест под истрага за физички напад на обожавател: Раперот „исчезнал“ пред да дојде полицијата

ВИДЕО | Канје Вест под истрага за физички напад на обожавател: Раперот „исчезнал“ пред да дојде полицијата И. Т. Пред 3 минути Канје Вест / Фото: Profimedia Раперот Канје Вест е под истрага за физички напад на обожавател кој му побарал автограм, пренесува „ Daily Mail “. Имено, 44-годишниот рапер седел во својот автомобил, а по молбата на упорниот