притисни ентер »

Има 49 години и не користи Фотошоп: Пејачката покажа што значи природна убавина позирајќи во костим за капење
Има 49 години и не користи Фотошоп: Пејачката покажа што значи природна убавина позирајќи во костим за капење

Има 49 години и не користи Фотошоп: Пејачката покажа што значи природна убавина позирајќи во костим за капење

Нина Бадриќ (49) моментално одмора на Хвар, каде што поседува шармантна куќичка, која ѝ е омиленото прибежиште за време на жешкото лето. View this post on Instagram A post shared by Nina Badrić (@badrich) Оттаму, популарната прјачка се огласи со фотографија на која позира во едноделен костим за капење, со која ги воодушеви своите следбеници. Иако

ФОТО | Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата

ФОТО | Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата

ФОТО | Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата М.Р Пред 19 минути Фото: Instagram Хрватската пејачка Нина Бадриќ ги поздрави своите обожавателите од одморот на Хвар објавувајќи фотографија во костим за капење. На фотографијата, Нина позира насмеана во едноделен црн костим

Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата

Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата

Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата М.Р Пред 15 минути Фото: Instagram Хрватската пејачка Нина Бадриќ ги поздрави своите обожавателите од одморот на Хвар објавувајќи фотографија во костим за капење. На фотографијата, Нина позира насмеана во едноделен црн костим за капење,

Нина Бадриќ воодушеви во костим за капење

Нина Бадриќ воодушеви во костим за капење

Хрватската пејачка Нина Бадриќ ги поздрави своите обожавателите од одморот на Хвар објавувајќи фотографија во костим за капење. На фотографијата, Нина позира насмеана во едноделен црн костим за капење, а за само еден час објавата заработи повеќе од 5.000 допаѓања. „Само живеј, само биди“, напиша пејачката во описот на фотографијата. Фановите ја преплавија

Помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно

Помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно

Хрватската пејачка Нина Бадриќ (49) моментално е на летен одмор, а од таму објави фотографија во костим за капење. На фотографијата, која привлече големо внимание кај корисниците на Инстаграм, Нина позира со насмевка во едноделен црн костим за капење, во сосема природно издание. Пејачката изгледа прекрасно, па фановите ја “нападнаа“ со комплимети.

БЕЗ ГРАМ ШМИНКА И ФОТОШОП: Нина Бадриќ „го запалила“ Инстаграм со фотографија во костим за капење!

БЕЗ ГРАМ ШМИНКА И ФОТОШОП: Нина Бадриќ „го запалила“ Инстаграм со фотографија во костим за капење!

ХРВАТСКАТА пејачка Нина Бадриќ одмара на Хвар, а секојдневно објавува фотографии на Инстаграм. Најновата, во која пејачката позира во едноделен црн костим за капење, собрала повеќе од 10.000 лајкови. „Само живеј, само биди“, напишала таа покрај сликата. View this post on Instagram A post shared by Nina Badrić (@badrich) Голем број нејзини обожаватели

Без филтер и фотошоп Нина воодушевува – Пејачката го покажа своето совршено тело во бикини

Без филтер и фотошоп Нина воодушевува – Пејачката го покажа своето совршено тело во бикини

Хрватската пејачка Нина Бадриќ неодамна наполни 49 години, а моментално ужива на Хвар каде со години оди на летување бидејќи таму има и викендица. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира во костум за капење, обожавателите воодушевени од изгледот на пејачката.

Без фотошoп: Нина Бадриќ го покажа своето згодно тело во бикини на прагот од шестата деценија од животот

Без фотошoп: Нина Бадриќ го покажа своето згодно тело во бикини на прагот од шестата деценија од животот

Пејачката Нина Бадриќ неодамна наполни 49 години, а моментално ужива на Хвар каде што со години и е омилена дестинација бидејќи таму има викендичка. Пејачката на својот „ИНстаграм“ објави на која позира во едноделно црно бикини, без шминка и со насмевка на лицето. „Само живеј, само биди“, напиша таа покрај фотографијата и доби повеќе од 15 000 лајкови

Двојно помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно

Двојно помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно

Двојно помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно (ФОТО) Хрватската пејачка Нина Бадриќ (49) моментално е на летен одмор, а од таму објави фотографија во костим за капење. На фотографијата, која привлече големо внимание кај корисниците на Инстаграм, Нина позира со насмевка во едноделен црн костим за капење, во

Нина Бадриќ воодушеви во костимот за капење: Објави нефотошопирана фотографија

Нина Бадриќ воодушеви во костимот за капење: Објави нефотошопирана фотографија

Хрватската пејачка Нина Бадриќ (49) летните денови ги минува на Хвар. На својот Инстаграм, таа реши да почести бројните обожаватели со фотографија во костим за капење, а тие во коментарите ја покажаа својата благодарност кон неа. Нина на лицето носи големи очила за сонце и широка насмевка додека позира во едноделен црн костим за капење. „Само живеј,