притисни ентер »

Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм
Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Познатата пејачка Гоца Тржан ги „излуде“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка. Гоца позираше со длабоко деколте, а малку недостигаше нејзините гради да ја видат светлината на денот. Тржан за оваа фотографија доби стотици позитивни коментари, а еден од нив гласи: – „Сурова и брутална мачка“ – коментар кој очигледно

ФОТКА ЗA 15.000 ЛАЈКОВИ: “Гоца Тржан е сурово и брутална мачка“

ФОТКА ЗA 15.000 ЛАЈКОВИ: “Гоца Тржан е сурово и брутална мачка“

Пејачката Гоца Тржан со фотката на својот Инстаграм профил доби стотици коментари а за неколку часа и 15.000 лајкови. На неа Гоца позира со длабоко деколте и цигара во рака. – „Сурова и брутална мачка“ –е  коментар кој очигледно најдобро ја опишува познатата пејачка. View this post on Instagram #cover #magazine #love #photo #blonde Blondie, oldie but

Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

Познатата пејачка Гоца Тржан ги „излуде“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка. Гоца позираше со длабоко деколте, а малку недостигаше нејзините гради да ја видат светлината на денот. Тржан за оваа фотографија доби стотици позитивни коментари, а еден од нив гласи: – „Сурова и брутална мачка“ – коментар кој очигледно

„Сурова и брутална мачка“: Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

„Сурова и брутална мачка“: Гоца Тржан ги испровоцира фановите со жешка фотка на Инстаграм

За кратко време познатата пејачка доби 10.000 лајкови! Познатата пејачка Гоца Тржан ги „збудали“ своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзината последна објавена фотка. На неа Гоца позира со доста длабоко деколте и цигара во рака,  а малку недостигаше нејзините гради да ја видат светлината на денот. Тржан за оваа фотографија доби стотици позитивни