притисни ентер »

5 модни комбинации на база на машки чизми
5 модни комбинации на база на машки чизми

5 модни комбинации на база на машки чизми

Дојде сезоната на чизмите, без разлика дали се оние обичните високи со врвки или пак станува збор за Челзи чезмите. Секој модел на чизми е хит во ладните месеци од годината. Добро е што Friday Shop има нови одлични модели по супер цени, па време е за шопинг на следниов линк . View this post on Instagram Chelsea чизмите ќе бидат хит и оваа зима Нарачајте

5 модни кежуал комбинации на база на патики

5 модни кежуал комбинации на база на патики

Колку и да е ладно, тешко се откажуваме од комбинациите со патики. Дали најк кортез, џорданки, старки, или NB, патиките секогаш се одличен избор. Тие одлично се комбинираат со фармерки, со чино панталони и со карго. Горниот дел е слободен избор од неформална кошула или блуза, и секако јакна која прилега за овој дел од сезоната која истотака не треба

Нема да ви требаат други модели: Овие чизми се комбинираат со сè

Нема да ви требаат други модели: Овие чизми се комбинираат со сè

Сè што ви треба за време на есента и на зимата се токму овие чизми. Овој модел ќе ги направи поинтересни сите ваши комбинации. Змискиот принт и каубојките се многу популарни и како комбинација даваат совршен пар обувки. Овие чизми ќе го освежат дури и монохроматскиот црн аутфит и ќе му дадат модерна нота. Овој пар чизми оди во комбинација со сите стилови,