притисни ентер »

Зарко: Тешко се учат нови работи но јас сум навистина мотивиран
Зарко: Тешко се учат нови работи но јас сум навистина мотивиран

Зарко: Тешко се учат нови работи но јас сум навистина мотивиран

На патеката во Сепанг, Јохан Зарко дебираше со Avintia Ducati. На патеката во Сепанг, Јохан Зарко дебираше со Avintia Ducati. Јохан Зарко задоволен си замина од три дневниот тест во Сепанг. Францускиот возач поради повреда го пропушти тестот во ноември откако за време на Гран При трката на Валенсија се судри со возачот на КТМ, Икер Лекуона. Во текот