притисни ентер »

(АНКЕТА) КОЈ ЌЕ ПОБЕДИ: Македонија или Гостивар?
(АНКЕТА) КОЈ ЌЕ ПОБЕДИ: Македонија или Гостивар?

(АНКЕТА) КОЈ ЌЕ ПОБЕДИ: Македонија или Гостивар?

фото: КФСМ На првиот и единствен сериозен тест натпревар, избраниците на Александар Тодоров ќе играат против засилениот прволигаш и екипа што е при врвот на табелата сезонава, КК Гостивар. Мечот се игра зад затворени врати во СЦ Борис Трајковски, на 16-ти февруари од 20:00 часот. Резултатот, доколку е достапен за јавноста, ќе го објавиме веднаш по