притисни ентер »

Цеца љуби 8 години помлад угостител
Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, тие се запознале на роденденот кај пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале љубовна врска. „Тие се сретнаа на забава во ресторан .  Потоа се видоа уште неколку пати преку заеднички

Цеца го сакаше Путин, а сега го љуби Богдан

Цеца го сакаше Путин, а сега го љуби Богдан

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е фотографирана со своето момче Богдан Срејовиќ, а пред само неколку недели зборуваше за нејзините симпатии кон претседателот на Русија, Владимир Путин. Имено, Цеца отсекогаш била некој што цели кон високо, а неодамна за шоуто „Магазин внатре“, таа спомена дека има големи симпатии кон Владимир Путин. Вдовицата на

Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, тие се запознале на роденденот кај пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале љубовна врска. „Тие се сретнаа на забава во ресторан .  Потоа се видоа уште неколку пати преку заеднички

Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца љуби 8 години помлад угостител

Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, тие се запознале на роденденот кај пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале љубовна врска. „Тие се сретнаа на забава во ресторан .  Потоа се видоа уште … Continue reading (Фото)

Цеца Ражнатовиќ во нова љубовна врска: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот

Цеца Ражнатовиќ во нова љубовна врска: Не сакам да го коментирам мојот приватен живот

Пејачката Светлана Цеца Разнатовиќ (46), деновиве стана мета на српските медиуми, откако на социјалните мрежи почнаа да кружат фотографии од нејзиниот нов партнер Богдан Срејовиќ (38), со кого, наводно, веќе некое време е во љубовна врска. Според извор близок до парот, познанството се случило на роденден на пријателка на Цеца, а по неколку недели дружење,

Запознајте го новото момче на Цеца: 8 години е помлад од неа

Запознајте го новото момче на Цеца: 8 години е помлад од неа

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ (46), како што објавија српските медиуми, веќе некое време е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Според близок извор на парот, запознавањето се случило на роденден на пријател на Цеца, а по неколку недели дружење, двајцата започнале романтична љубовна врска. „Првата средба меѓу Цеца и Богдан се одржа

Цеца: Би се омажила само со Путин, не се согласувам на ништо помалку

Цеца: Би се омажила само со Путин, не се согласувам на ништо помалку

Српската естрадна ѕвезда, Светлана Цеца Ражнатовиќ, за време на гостувањето во емисијатта „Магазин ИН“ изјави дека во овој момент би прифатила дасе омажи единствено за рускиот претседател Владимир Путин. По бракот со Жељко Ражнатовиќ Аркан, Цеца во јавноста никогаш не се експонираше премногу со својот љубовен живот, иако медиумите неколкупати пишуваа

ЦЕЦА ПРИЗНАВА: Имав неколку врски после Аркан..

ЦЕЦА ПРИЗНАВА: Имав неколку врски после Аркан..

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за емоциите и своите врски, но како што вели, има и причина за тоа. Но, при промоцијата на новиот албум на Саша Матиќ на кој имаат заедничка нумера, олк дивата конечно реши да проговори на темата љубов, а како што вели задоволна е од својот живот. – Не сакам за нешто така интимно да се зборува и пишува. Доволно