притисни ентер »

Џенифер Лопез има тело ремек-дело
Џенифер Лопез има тело ремек-дело

Џенифер Лопез има тело ремек-дело

Атрактивната ѕвезда ги краси страниците на најновото издание на „Harper’s Bazaar“. За фотосесијата згодната Џенифер Лопез, таа позира во костими за капење и креации од познати брендови како Шанел, Живанши, Сен Лоран и Гучи. „Имам две неверојатни деца и прекрасен партнер. Немам сфатено сè во животот и не е сè совршено. Но, многу сум горда за сето она

Таа има тело вистинско ремек-дело

Таа има тело вистинско ремек-дело

Атрактивната ѕвезда ги краси страниците на најновото издание на „Harper’s Bazaar“. За фотосесијата згодната Џенифер Лопез, таа позира во костими за капење и креации од познати брендови како Шанел, Живанши, Сен Лоран и Гучи. „Имам две неверојатни деца и прекрасен партнер. Немам сфатено сè во животот и не е сè совршено. Но, многу сум горда за сето она

Таа има тело вистинско ремек-дело: Од овие фотографии ќе останете без зборови

Таа има тело вистинско ремек-дело: Од овие фотографии ќе останете без зборови

Таа има тело вистинско ремек-дело: Од овие фотографии ќе останете без зборови Атрактивната ѕвезда ги краси страниците на најновото издание на „Harper’s Bazaar“. За фотосесијата згодната Џенифер Лопез, таа позира во костими за капење и креации од познати брендови како Шанел, Живанши, Сен Лоран и Гучи. „Имам две неверојатни деца и прекрасен партнер.

Џенифер Лопез зборува за љубовните врски

Џенифер Лопез зборува за љубовните врски

Џенифер Лопез е насекаде. Од корици на списанија, модни кампањи, музички спотови и концерти, телевизиски серии и шоуа, до филмови… 49-годишната пејачка и актерка не запира. Атрактивната ѕвезда ги краси страниците на најновото издание на „Harper’s Bazaar“. За фотосесијата, таа позира во костими за капење и креации од познати брендови како Шанел, Живанши,

Џенифер Лопез атрактивна во костими за капење за ...

Џенифер Лопез атрактивна во костими за капење за ...

Џенифер Лопез е насекаде. Од корици на списанија, модни кампањи, музички спотови и концерти, телевизиски серии и шоуа, до филмови... 49-годишната пејачка и актерка не запира. Атрактивната ѕвезда ги краси страниците на најновото издание на „Harper’s Bazaar“. За фотосесијата, таа позира во костими за капење и креации од познати брендови како Шанел, Живанши,