притисни ентер »

Мирољубив петок
Мирољубив петок

Мирољубив петок

Типуваме три меча без победник во Валенсија, Вулверхемптон и Монако и голови на дерби-дуелите во Германија и Австрија, сè заедно со коефициент 119.75. Салцбург – ЛАСК (Типико Бундеслига, Австрија, 19 часот) ЛАСК е екипата што по подолг период рамноправно му се спротивставува на неприкосновениот австриски првак Салцбург. Биковите во новиот милениум