притисни ентер »

Поддршката за Кузмиќ доаѓа од целиот (кошаркарски) свет
Поддршката за Кузмиќ доаѓа од целиот (кошаркарски) свет

Поддршката за Кузмиќ доаѓа од целиот (кошаркарски) свет

Српскиот кошаркар доживеа тешка сообраќајна несреќа , се наоѓа во Белград, според досегашните информации е во кома, неговото возило се судрило со друго и излетало од патот. Веста брзо се рашири, а неговите пријатели му посакуваат брзо враќање: Kuzz brate🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻💪🏻💪🏻💪🏻 jaci si ti od svega!! — Vladimir Stimac (@stimac15) July 14, 2019 ❤️💪🏻

14.7.2019

14.7.2019

Никола Груевски фотографиран во друштво на унгарска старлета, Твитер заедницата со хумористични реакции

Никола Груевски фотографиран во друштво на унгарска старлета, Твитер заедницата со хумористични реакции

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, пред неколку дена присуствувал на бизнис забава организирана од страна на “ИТЛ Груп”. На официјалната Фејсбук страница “Budapest Business Party” е објавена фотографија од експремиерот во друштво на двајца мажи и една девојка која го привлече вниманието на јавноста. Имено, станува

Никола Груевски на фотографија во друштво на старлета:  Твитерџиите со „интересни“ реакции

Никола Груевски на фотографија во друштво на старлета: Твитерџиите со „интересни“ реакции

Како и што прилега на било која забава ако мажите не се придружувани од атрактивна девојка која ќе го привлекува вниманието исто како да не биле…Истото се случило и со Никола Гревски на една забава во Будимпешта… Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, пред неколку дена присуствувал на бизнис забава организирана од страна

„Миле издржи и мене не ми е лесно“: Твитер реакции за фотографијата на Груевски од бизнис забава во Будимпешта

„Миле издржи и мене не ми е лесно“: Твитер реакции за фотографијата на Груевски од бизнис забава во Будимпешта

Фотографијата на поранешниот премиер Никола Груевски од бизнис забава во Будимпешта, Унгарија ги „запали“ социјалните мрежи, посебно поради тоа што на неа позира со бринета со длабоко деколте. Најголем број од реакциите се дека додека Груевски се слика по забави, неговата некогашна десна рака, поранешниот министер за транспорт и врски, Миле Јанакиески