притисни ентер »

Olivia Culpo е најубавата жена на светот!
Olivia Culpo е најубавата жена на светот!

Olivia Culpo е најубавата жена на светот!

Според магазинот Максим, најубавата жена во светот е Olivia Culpo поранешна Мис на САД и Мис Универзум. “Отсекогаш се восхитував на изборот на Максим – 100 најубави, вклучувајќи  толку паметни и успешни жени кои ме инспирираа на безброј начини, и затоа мојата насловна е толку посебна. Се уште не можам да верувам”, напиша таа на Instagram. Прекрасната

Таа е најатрактивна жена на свет

Таа е најатрактивна жена на свет

Поранешната Мис на Универзумот и еден од најпопуларните дами на социјалните мрежи, Olivija Kulpo, неодамна и официјално е најатрактивна жена во светот. Таа во понеделникот  ги информираше своите 4,1 милиони следбеници на Instagram дека списанието Maxim  ја ставил на прво место на листата на најубавите жени. По повод оваа ласкава титула, Оливија изјави

Најсекси жена на светот според Maxim е Оливија Кулпо

Најсекси жена на светот според Maxim е Оливија Кулпо

Според изборот на популарното списание Maxim најсекси жена на светот е Оливија Кулпо, некогашна Мис САД и Мис Универзум. „Отсекогаш сум се восхитувала на изборот на Maxim на 100-те најзгодни. Вклучувале толку паметни и успеѓни жени кои ме инспирирале на безброј начини и затоа оваа насловна ми е толку посебна. Уште не ми се верува“, напиша Кулпо на

Избрана најзгодната жена на планетата

Избрана најзгодната жена на планетата

Еден од најпознатите машки списанија во светот, „Максим“, ја прогласи Оливија Кулпо за најзгодна жена на светот. Оливија Кулпо, некогашната Мис универзум е најзгодната жена на планетата за 2019 година. Instagram Еден од најпознатите машки списанија во светот, „Максим“, ја прогласил Оливија за најзгодна жена на светот, која се нашла на првото место

Избрана жената на планетата

Избрана жената на планетата

Оливија Кулпо, некогашната Мис универзум е најзгодната жена на планетата за 2019 година.Еден од најпознатите машки списанија во светот, „Максим“, ја прогласил Оливија за најзгодна жена на светот, која се нашла на првото место меѓу 100 убавици ширум светот.„Отсекогаш ги гледав топ 100 на „Максим со обожавање… Има толку многу паметни и успешни жени кои

Таа е најзгодната жена во светот

Таа е најзгодната жена во светот

Според изборот на магазинот Maxim, најзгодната жена на светот е Оливија Кулпо... Оливија Кулпо е поранешна Мис на САД и Мис на Универзумот. Убавата 27-годишничка е една од најпознатите модни инфлуенсерки на Instagram, која има над 4 милиони следбеници. „Отсекогаш му се восхитував на Maxim за избор на 100 најзгодни. Вклучија толку паметни и успешни

Оливија Кулпо е на самиот врв на листата „Хот 100“

Оливија Кулпо е на самиот врв на листата „Хот 100“

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Оливија Кулпо е прогласена за најсексапилна жена на светот

Според списанието „Максим“, најсексапилна жена на светот за 2019 година е манекенката Оливија Кулпо. Таа е на самиот врв на листата „Хот 100“ на бројот за јули-август. – Секогаш на „Максим Хот 100“ сум гледала со восхит, објави на Инстаграм моделот што се обидува и во во областа на глумата. – Има толку интелигентни и успешни жени кои ме инспирираа

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Манекенката Оливија Кулпо е најсекси жена на светот

Машкиот магазин „Максим“ ја избра манекенката Оливија Кулпо за најсекси жена на светот за 2019 година. Таа во 2011 година е избрана за Мис на Америка, а во 2012 година беше прогласена за Мис Универзум. По ова почна да работи како модел. Оливија е еден од најбараните американски модели во светот. Таа работи модни ревии, а се најде и на насловните страници