притисни ентер »

Новото Bentley Flying Spur доаѓа со димензиониран кожен тапацир
Новото Bentley Flying Spur доаѓа со димензиониран кожен тапацир

Новото Bentley Flying Spur доаѓа со димензиониран кожен тапацир

Откако пред малку повеќе од еден месец ја открија првата слика и видео на новата генерација на моделот Flying Spur, денес од Bentley споделија нови детали за следната генерација на автомобилот За жал и овој пат од Bentley не кажуваат повеќе детали за Flying Spur, но со видео најавија една од неговите карактеристики. Од Bentley коментираат дека новиот

Bentley го најави новиот Flying Spur!

Bentley го најави новиот Flying Spur!

Во јубилејната 100-та година од постоењето на благородната марка, Британците ја најавуваат новата генерација на на нивната супер луксузна лимузина… Во годината во која Британците одбележуваат голем и значаен јубилеј односно кога Bentley Motors ја прославува својата 100 годишнина. Производителот на супер луксузни модели од Велика Британија ветува дека