притисни ентер »

Меган Маркл и Каролина во исти чизми
Меган Маркл и Каролина во исти чизми

Меган Маркл и Каролина во исти чизми

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл и поп дивата Каролина Гочева во ист модел на чизми. Меган високи чизми до колена носеше пред некој ден на Remembrance Day, денот кога се присетуваат на британските војници кои загинаа во Првата светска војна. Војвотката за овој настан одбра елегантна комбинација, во која како и секогаш изгледаше елегантно и префинето

Војвотката Меган: Издание за секоја пофалба

Војвотката Меган: Издание за секоја пофалба

Војвотката од Сасекс сака да им пркоси на правилата, па ни модата не е исклучок. Имено таа со сопругот Хари им оддаде почаст на војниците загинати во Првата светска војна, а и овој пат е коментиран нејзиниот моден избор. Меган носеше за многу неспоива комбинација на бои – тегет и црна. Тегет teddy капут со ремен, комбинирано со црн фустан и чизми од

Храбра комбинација на бои: Ова е едно од најелегантните изданија на војвотката Меган

Храбра комбинација на бои: Ова е едно од најелегантните изданија на војвотката Меган

Војвотката од Сасекс сака во сè, така што ниту модата не е исклучок. Имено, таа и нејзиниот сопруг, принцот Хари им оддадоа почит на загинатите војниците во Првата светска војна, а овој пат беше коментиран нејзиниот моден избор. Војвотката Меган за многумина носеше некомпатибилна комбинација на бои – тегет и црна. Тегет teddy капут со каиш, беше во

Заблескајте во чизми за секоја прилика како Меган Маркл

Заблескајте во чизми за секоја прилика како Меган Маркл

Меган Маркл и принцот Хари го одбележаа британскиот Remembrance Day, денот кога се присетуваат на британските војници кои загинаа во Првата светска војна. Војвотката од Сасекс за првпат присуствуваше на неговото одбележување, а за истото одбра елегантна комбинација, составена од темносин каппут и темносина кадифена беретка. На капутот Меган носеше

Меган ја отвори сезоната на чизми: Теди капут е најдобар избор

Меган ја отвори сезоната на чизми: Теди капут е најдобар избор

Англија – Војводата и војвотката од Сасекс оддадоа почит пред опатијата Вестминстер за загинатите војници во Првата светска војна, а Меган пак восхити со изборот на гардероба. Избра тегет теди ( мече) капут со ремен и црн фустан, а својот стајлинг го заокружи со чизми на модниот бренд на Викторија Бекам и шапка на Филип Трејси. За дополнителна елеганција

Заблескајте во чизми за секоја прилика како Меган Маркл

Заблескајте во чизми за секоја прилика како Меган Маркл

Меган Маркл и принцот Хари го одбележаа британскиот Remembrance Day, денот кога се присетуваат на британските војници кои загинаа во Првата светска војна. На овој настан во четвртокот војвотката од Сасекс за првпат присуствуваше на неговото одбележува, а за истиот таа одбра елегантна комбинација, составена од темносин каппут и темносина кадифена беретка