притисни ентер »

Брус Вилис исфрлен од трговски објект, актерот во аптека влегол без заштитна маска
Брус Вилис исфрлен од трговски објект, актерот во аптека влегол без заштитна маска

Брус Вилис исфрлен од трговски објект, актерот во аптека влегол без заштитна маска

Холивудскиот актер Брус Вилис влегол во една продавница без заштитна маска, поради што вработените веднаш му рекле да го напушти трговскиот објект, пренесуваат странските медиуми. Имено, како што се наведува, присутните во продавницата биле бесни бидејќи актерот не носел заштитна маска, иако околу вратата имал марама која лесно може да ја стави и да

Брус Вилис исфрлен од трговки објект, актерот во аптека влегол без заштитна маска

Брус Вилис исфрлен од трговки објект, актерот во аптека влегол без заштитна маска

Холивудскиот актер Брус Вилис влегол во една продавница без заштитна маска, поради што вработените веднаш му рекле да го напушти трговскиот објект, пренесуваат странските медиуми. Имено, како што се наведува, присутните во продавницата биле бесни бидејќи актерот не носел заштитна маска, иако околу вратата имал марама која лесно може да ја стави и да

Холивудскиот актер исфрлен од Трговски центар - влегол без маска

Холивудскиот актер исфрлен од Трговски центар - влегол без маска

Холивудскиот актер Брус Вилис влегол во една продавница без заштитна маска, поради што вработените веднаш му рекле да го напушти трговскиот објект, пренесуваат странските медиуми. Присутните во продавницата биле бесни бидејќи актерот не носел заштитна маска, иако околу вратата имал марама која лесно може да ја стави и да ја користи наместо маска за

Брус Вилис исфрлен од аптека

Брус Вилис исфрлен од аптека

Како што пишуваат странските медиуми, луѓето во продавницата се вознемириле затоа што Вилис не носел маска. Актерот имал марама околу вратот. Ѕвездата на филмот „Умри машки“, Брус Вилис кој е фотографиран во продавница без маска, го напуштил објектот со празни раце откако менаџерите му рекле дека не можат да го услужат без маска. Претставникот на Вилис

Брус Вилис исфрлен од аптека: Не носел заштитна маска!

Брус Вилис исфрлен од аптека: Не носел заштитна маска!

Брус Вилис бил исфрлен од продавница во Лос Анџелес, откако одбил да носи заштитна маска. Луѓето во продавницата биле лути затоа што актерот не носел маска, иако имал марама околу вратот што можел лесно да ја стави и да ја користи како маска, пишува Page Six. Вилис на крајот ја напуштил продавницата без да купи ништо. Лос Анџелес е епицентар на коронавирусот

Грешка во проценката, вели Брус Вилис откако беше фотографиран во аптека без маска на лице

Грешка во проценката, вели Брус Вилис откако беше фотографиран во аптека без маска на лице

Фотографија на која се гледа Брус Вилис како влегува во деловен простор во јужна Калифорнија без заштитна маска предизвика лавина коментари во медиумите во понеделникот. И покрај тоа што владата во Калифорнија воведе строги правила во обид да го спречи ширењето на Ковид-19, холивудскиот актер е прикажан како купува во аптека во Лос Анџелес, без да

Брус Вилис исфрлен од маркет во Лос Анџелес бидејќи одбивал да стави маска

Брус Вилис исфрлен од маркет во Лос Анџелес бидејќи одбивал да стави маска

Холивудската легенда Брус Вилис е исфрлен од маркет во Лос Анџелес откако тој одбил да носи заштитна маска. Луѓето во маркетот реагирале зошто актерот не носел маска и се инаетел на нивните барања не сакајќи да ги послуша, иако околу вратот имал марама која лесно можел да ја стави преку лицето и да ја користи како маска, пишува пораталот „Page Six“

Брус Вилис исфрлен од аптека оти одбил да стави маска, актерот подоцна се извини

Брус Вилис исфрлен од аптека оти одбил да стави маска, актерот подоцна се извини

Според странските медиуми, луѓето во аптеката биле вознемирени затоа што Вилис (65) не носел маска. Актерот имал шал ставен околу вратот. Ѕвездата на филмот „Die Hard“ (Умри машки), кој беше фотографиран во аптеката без маска, го напуштил објектот со празни раце откако менаџерите му рекле дека не може да биде услужен ако не носи маска. Surprised to

Брус Вилис исфрлен од аптека оти одбил да стави маска, актерот подоцна се извини

Брус Вилис исфрлен од аптека оти одбил да стави маска, актерот подоцна се извини

Според странските медиуми, луѓето во аптеката биле вознемирени затоа што Вилис (65) не носел маска. Актерот имал шал ставен околу вратот. Ѕвездата на филмот „Die Hard“ (Умри машки), кој беше фотографиран во аптеката без маска, го напуштил објектот со празни раце откако менаџерите му рекле дека не може да биде услужен ако не носи маска. Surprised to

Брус Вилис исфрлен од аптека оти одбил да стави маска, актерот подоцна се извини

Брус Вилис исфрлен од аптека оти одбил да стави маска, актерот подоцна се извини

Според странските медиуми, луѓето во аптеката биле вознемирени затоа што Вилис (65) не носел маска. Актерот имал шал ставен околу вратот. Ѕвездата на филмот „Die Hard“ (Умри машки), кој беше фотографиран во аптеката без маска, го напуштил објектот со празни раце откако менаџерите му рекле дека не може да биде услужен ако не носи маска. … Continue reading