притисни ентер »

Ѕвездите покажаа што прават во самоизолација со нивните момчиња
Ѕвездите покажаа што прават во самоизолација со нивните момчиња

Ѕвездите покажаа што прават во самоизолација со нивните момчиња

Бидејќи сите настани се откажани или одложени, секој се обидува да открие како да си го пополни времето .Ниту познатите ниту богатите не се имуни на тоа. Еве како славните двојки се справуваат со монотонијата на самоизолација: Лејди Гага и нејзиното ново момче Мајкл Полански ја откриле магијата на старите начини на забава, па ги поминуваат деновите

Ги следите ли на Инстаграм? Овие познати личности ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Ги следите ли на Инстаграм? Овие познати личности ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Самоизолацијата која се наметна од пандемијата со коронавирусот за многу познати личности стана причина да бидат поактивни на социјалните мрежи. И додека некои повремено објавуваат фотографии со долги пораки за заштита или поздрав кон фановите и семејството, некои ѕвеезди отидоа чекор понатаму па секојдневно ги забавуваат своите фанови и се обидуваат

Познати личности чии профили ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Познати личности чии профили ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Самоизолацијата која се наметна од пандемијата со коронавирусот за многу познати личности стана причина да бидат поактивни на социјалните мрежи. И додека некои повремено објавуваат фотографии со долги пораки за заштита или поздрав кон фановите и семејството, некои ѕвеезди отидоа чекор понатаму па секојдневно ги забавуваат своите фанови и се обидуваат

Објавите на ѕвездите од карантин ги разбеснаа фановите: Мора да ви е тешко во тие големи вили

Објавите на ѕвездите од карантин ги разбеснаа фановите: Мора да ви е тешко во тие големи вили

Бројни светски ѕвезди побрзаа на социјалните мрежи да се пожалат на самоизолацијата и на фановите да им покажат дека псотојаното седење дома не мора да биде тешка работа. Па така, Кардашијанките и нивната мајка Крис Џенер им порачаа на фановите дека доколку тие можат да издржат во самоизолација во своите вили со огромните приватни полиња и коњи кои

Без фитнес опрема: Никол Шерцингер и Том Еванс ...

Без фитнес опрема: Никол Шерцингер и Том Еванс ...

Никол Шерцингер и Том Еванс се одржуваат во топ форма и за време на домашна изолација. 41-годишната пејачка и нејзиниот партнер редовно тренираат заедно, а сега во видео на Instagram демонстрираа пет вежби за парови за кои не е потребна фитнес опрема. „Еве неколку лесни вежби за дома кои можете да ги пробате додека се изолирате оваа недела“ – напиша

Луѓето се бесни на објавите од карантин на ѕвездите

Луѓето се бесни на објавите од карантин на ѕвездите

Бројни светски ѕвезди побрзаа на социјалните мрежи да се пожалат на самоизолацијата и на фановите да им покажат дека псотојаното седење дома не мора да биде тешка работа. Па така, Кардашијанките и нивната мајка Крис Џенер им порачаа на фановите дека доколку тие можат да издржат во самоизолација во своите вили со огромните приватни полиња и коњи кои

#ИнстаСреќа: Еве што прават познатите личности во карантин

#ИнстаСреќа: Еве што прават познатите личности во карантин

Селена Гомез, Кендал Џенер, Бела Хадид, Елен Деџенерис, Криси Тиген и многу други селебрити личности споделија на своите Инстаграм профили како го поминуваат времето во самоизолација. Доколку мислите дека животот на познатите е многу поразличен од вашиот во овие денови тоа не е воопшто така. Како и сите нас, и тие седат во своите домови, читаат, готват,

Лица без шминка: Изолацијата овозможи да видиме како навистина изгледаат познатите

Лица без шминка: Изолацијата овозможи да видиме како навистина изгледаат познатите

Целиот свет е во изолација (или барем би требало да биде), а со цел да се зачува сопственото здравје и здравјето на другите и што побрзо да се надмине ситуацијата со КОВИД-19. Кај нас, а и во светот, познатите личности праќаат пораки за поддршка и молба за сите да останеме во своите домови. Исто така, дел од нив споделија како го поминуваат времето

Познатите парови во изолација: Покажаа како ги минуваат деновите

Познатите парови во изолација: Покажаа како ги минуваат деновите

Коронавирусот и понатаму се шири, предизвикувајќи многумина од нас да ги минуваат деновите во своите домови, што е можно подалеку од други лица. Бидејќи сите настани се одложени или откажани, сите се грижат да го исполнат сопственото слободно време. На тоа не се имуни ниту познатите, ниту богатите. Еве како познатите парови ја минуваат самозиолацијата:

Познатите парови покажаа како го минувааат времето во изолација

Познатите парови покажаа како го минувааат времето во изолација

Коронавирусот и понатаму се шири, предизвикувајќи многумина од нас да ги минуваат деновите во своите домови, што е можно подалеку од други лица. Бидејќи сите настани се одложени или откажани, сите се грижат да го исполнат сопственото слободно време. На тоа не се имуни ниту познатите, ниту богатите. Еве како познатите парови ја минуваат самозиолацијата: