притисни ентер »

Mercedes вози за пари, во срцето му е Ferrari
Mercedes вози за пари, во срцето му е Ferrari

Mercedes вози за пари, во срцето му е Ferrari

Share Tweet Share Share Email Comments Светскиот шампион во „најбрзиот циркус на светот“, модерната легенда на Формула 1, Луис Хамилтон, професионално вози за тимот на Mercedes, но во приватниот живот е голем обожавател на Ferrari. Британскиот шампион на роденденот на актерот Кевин Харт пристигнал во црвено LaFerrari вредно 2,4 милиони фунти. Advertisements

Виц: Принципиелен во неверство

Виц: Принципиелен во неверство

Share Tweet Share Share Email Comments Жената разбрала дека сопругот ја изневерувал, па сета разочарана, гневна и полудена од нервоза му вика: – Свињо една! Како не ти е срам! А ми ветуваше дека нема да ме изневеруваш со други жени. А мажот: – Ама не се други жени. Една е истата цело време. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Виц: Зависи колку ти е долг

Виц: Зависи колку ти е долг

Share Tweet Share Share Email Comments Трпе влегува во јавен тоалет: – Колку ви е мала нужда? – Ако ти е 10 сантима – 10 денари, ако ти е 20 – 20 денари… – Еве ти 50 денари. – Охооо…. – Што мори охоо, врати ми 45 денари! Advertisements Share Tweet Share Share Email