притисни ентер »

Полициско возило излетело од патот Богданци-Гевгелија
Полициско возило излетело од патот Богданци-Гевгелија

Полициско возило излетело од патот Богданци-Гевгелија

Полициско возило со кое се превезувале и шест припадници на Армијата излетало од регионалниот пат Богданци-Гевгелија. Несреќата се случила вчера во 20 часот кај местото викано Лгот, кога патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот. Во возилото се превезувале и шест припадници на Армијата,

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени откако возилото со кое се превезувале излетало од патот, синоќа на регионалниот пат Богданци-Гевгелија. На место викано Лгот, патничкото возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот. Во возилото се превезувале и шест припадници на Армијата, кои

Повредени тројца војници кај Гевгелија, излетало од патот полициското возило во кое биле

Повредени тројца војници кај Гевгелија, излетало од патот полициското возило во кое биле

Повредени војници во сообраќајка кај Гевгелија. Имено, полициско возило со кое се превезувале и шест припадници на Армијата излетало од регионалниот пат Богданци-Гевгелија. Сообраќајната несреќа се случила синоќа во 20 часот кај местото викано Лгот, кога патничко возило „Рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало

Автомобил излета од пат, тешко повредено младо момче

Автомобил излета од пат, тешко повредено младо момче

Патничко возило „сеат леон“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Ѓ.(23) од с.Ерџелија, излетало од локалниот пат с.Ерџелија – с.Кадрифаково. Несреќата, информира МВР била пријавена вчера во 14 часот. -Во незгодата возачот се здобил со тешки телесни повреди, по што бил пренесен во Клиничката болница Штип за укажување на лекарска помош. Извршен

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени откако возилото со кое се превезувале излетало од патот, синоќа на регионалниот пат Богданци-Гевгелија. На место викано Лгот, патничкото возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот. Во возилото се превезувале и шест припадници на Армијата, кои

Возач тешко повреден, со кола излетал од патот кај штипско Ерџелија

Возач тешко повреден, со кола излетал од патот кај штипско Ерџелија

Вчера попладне во полиција било пријавено дека на надвозникот од локалниот пат с.Ерџелија - с.Кадрифаково, патничко возило „сеат леон“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Ѓ.(23) од с.Ерџелија, излетало од патот, а возачот се здобил со тешки телесни повреди. Вчера попладне во полиција било пријавено дека на надвозникот од локалниот пат с

Автомобил излета од пат, тешко повредено младо момче

Автомобил излета од пат, тешко повредено младо момче

Патничко возило „сеат леон“, со скопски регистарски ознаки, управувано од М.Ѓ.(23) од с.Ерџелија, излетало од локалниот пат с.Ерџелија – с.Кадрифаково. Несреќата, информира МВР била пријавена вчера во 14 часот. -Во незгодата возачот се здобил со тешки телесни повреди, по што бил пренесен во Клиничката болница Штип за укажување на лекарска помош. Извршен

Полициско возило со војници излетало од патот Богданци-Гевгелија, тројца повредени

Полициско возило со војници излетало од патот Богданци-Гевгелија, тројца повредени

Полициско возило со кое се превезувале и шест припадници на Армијата излетало од регионалниот пат Богданци-Гевгелија. Несреќата се случила вчера во 20 часот кај местото викано Лгот, кога патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот. Во возилото се превезувале и шест припадници на Армијата,

Полициско возило излетало од патот, повредени тројца војници

Полициско возило излетало од патот, повредени тројца војници

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени во сообраќајка кога полициското возило со кое биле превезувани излетало од патот. Тројца припадници на Армијата се полесно повредени во сообраќајка кога полициското возило со кое биле превезувани излетало од патот. „Синоќа во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени откако возилото со кое се превезувале излетало од патот, синоќа на регионалниот пат Богданци-Гевгелија. На место викано Лгот, патничкото возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот. Во возилото се превезувале и шест припадници на Армијата, кои