притисни ентер »

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата
Сталоне објави романтична фотографија со сопругата

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата

Глумецот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин во време кога се зборува дека ќе се разведуваат. „Прекрасно“, напиша глумецот на фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките. „’Повторно сте заедно? Се надевам да. Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно. Прекрасно семејство. Се надевам дека ќе ја промени

„Се разведувате или не?“: Сталоне објави романтична фотографија со сопругата

„Се разведувате или не?“: Сталоне објави романтична фотографија со сопругата

Актерот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин во време кога се зборува дека ќе се разведуваат. „Прекрасно“, напиша актерот под фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките. „Повторно сте заедно? Се надевам да“. „Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно“. „Прекрасно семејство“. „Се надевам дека ќе ја

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Глумецот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин во време кога се зборува дека ќе се разведуваат. „Прекрасно“, напиша глумецот на фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките. „’Повторно сте заедно? Се надевам да. Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно. Прекрасно семејство. Се надевам дека ќе ја промени

По шпекулациите дека се разведува, Силвестер Сталоне изненади со нов потег

По шпекулациите дека се разведува, Силвестер Сталоне изненади со нов потег

Од неодамна во јавноста се појави веста дека Силвестер Сталоне , по 25 години од бракот се разведува од сопругата Џенифер Фалвин . Иако јавно се зборуваше за разделбата, славниот актер сега ги збуни сите со новата изјава на Инстаграм. Имено, Силвестер објави фотографии со Џенифер, на кои делуваат и повеќе од среќни и заљубени. „Преубаво“ , стои во

Силвестер Сталоне по веста за разводот објави романтична фотографија со сопругата

Силвестер Сталоне по веста за разводот објави романтична фотографија со сопругата

Актерот сега ги збуни следбениците објавувајќи романтична фотографија со Џенифер. „Убава“, напишал тој во описот на објавата на која се гледа како Сталоне се држи за рака со Џенифер на романтична прошетка. На друга фотографија е прикажана фотографија на која Сталоне и Џенифер позираат со своите ќерки. View this post on Instagram A post shared by Sly

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Глумецот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин во време кога се зборува дека ќе се разведуваат. „Прекрасно“, напиша глумецот на фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките. „’Повторно сте заедно? Се надевам да. Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно. Прекрасно семејство. Се надевам дека ќе ја промени

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата - актерот нема да се разведува

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата - актерот нема да се разведува

Глумецот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин во време кога се зборува дека ќе се разведуваат. „Прекрасно“, напиша глумецот на фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките. „’Повторно сте заедно? Се надевам да. Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно. Прекрасно семејство. Се надевам дека ќе ја промени

„Ги збуни обожавателите“: Сталоне објави романтична фотографија со сопругата по веста за разводот

„Ги збуни обожавателите“: Сталоне објави романтична фотографија со сопругата по веста за разводот

„Ги збуни обожавателите“: Сталоне објави романтична фотографија со сопругата по веста за разводот И. Т. Пред 5 минути Силвестер Сталоне и неговата сопруга Џенифер Флавин / Фото: Принтскрин/Инстаграм Јавноста беше изненадена од веста која се појави на крајот на август дека актерот Силвестер Сталоне и неговата сопруга Џенифер Флавин се разделуваат по

По шпекулациите дека се разведуваат, Силвестер Сталоне изненади со нов потег

По шпекулациите дека се разведуваат, Силвестер Сталоне изненади со нов потег

Двојката ги „испеглала“ недоразбирањата… Неодамна во јавноста се појави вест дека Силвестер Сталоне се разведува од сопругата Џенифер Флавин по 25. години брак. Иако јавно зборуваа за нивното раскинување, славниот актер сега сите ги збуни со нова објава на Инстаграм. Имено, Силвестер објави слики со Џенифер на кои делува повеќе од среќно и заљубено

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Сталоне објави романтична фотографија со сопругата, актерот нема да се разведува

Глумецот Силвестер Сталоне објави романтична фотографија со сопругата Џенифер Флавин, во време кога се зборува дека ќе се разведуваат. „Прекрасно“, напиша глумецот на фотографијата, а потоа објави уште една со ќерките. „’Повторно сте заедно? Се надевам да. Па тоа е прекрасно. Убаво е да ве видиме заедно. Прекрасно семејство. Се надевам дека ќе ја промени