притисни ентер »

Ашер нема да земе ниту еден долар за настапот на Супербол
Ашер нема да земе ниту еден долар за настапот на Супербол

Ашер нема да земе ниту еден долар за настапот на Супербол

Ашер беше во центарот на вниманието откако дозна дека оваа година ќе настапи на полувремето на Супербол , кое се смета за еден од најважните настани во годината, но и во кариерата на секој пејач во Америка. Меѓутоа Ашер нема да биде платен за неговиот настап на Супербол поради маркетиншката вредност на 13-минутното шоу . 45 -годишната ѕвезда ќе го

Еве зошто Ашер не беше платен за настапот на Супербоулот

Еве зошто Ашер не беше платен за настапот на Супербоулот

Лас Вегас – Можеби ќе ве изненади фактот дека ѕвездите всушност не добиваат хонорар за настапот на Супербоул, а Ашер сигурно немаше да биде првата отстапка. Како Лејди Гага, Шакира, Џенифер Лопес, Бијонсе, Ријана и други пред неа кои ја краселе најпознатата светска сцена во финалниот плејоф на НФЛ – ни Ашер не доби хонорар за настапот. Причината е

Спектакуларен настап на Ашер на Супербол

Спектакуларен настап на Ашер на Супербол

Познатиот американски музичар Ашер синоќа имаше спектакуларен настап на полувремето на „Супербол“, а на сцената му се придружија Алиша Кис, Џермејн Дупри, Лил Џон и Лудакрис. Тој приреди незаборавно шоу за илјадници навивачи на трибините. Присутни беа некои од најголемите имиња во спортот, музиката и шоубизнисот. Тејлор Свифт, Џастин Бибер, Гвен Стефани,

Ашер нема да биде платен за настапот на Супер Боул?

Ашер нема да биде платен за настапот на Супер Боул?

1 Пејачот Ашер е во центарот на вниманието откако се дозна дека ќе настапи на овогодинешното полувреме на Супер Боул, кое се смета за еден од најважните настани во годината и кариерата на секој пејач во Америка. По информацијата за неговиот настап, посебно се издвои едно прашање, а тоа е колку пари ќе добие пејачот за овој настап? По објавувањето на

[ФОТО/ВИДЕО] Блескаво одело и црвен клавир: Ашер спектакуларен на „Супербоул“, на сцена му се придружила и оваа поп-икона

[ФОТО/ВИДЕО] Блескаво одело и црвен клавир: Ашер спектакуларен на „Супербоул“, на сцена му се придружила и оваа поп-икона

Полувремето на „Супербоул“ со години е синоним за голем музички спектакл. На овогодишниот настапи пејачот Ашер со неколку од своите најголеми хитови. Настапот траел 13 минути, а со него на сцена се појавиле и неколку гости. Пејачот својот настап го отворил со песната „Caught Up“, после што продолжил со своите најголеми хитови. На песната „My Boo“ му

Спектакуларниот настап на Ашер на ...

Спектакуларниот настап на Ашер на ...

Оваа година, честа да ја забавува публиката на полувремето на Супер Боул му припадна на Ашер. 45-годишниот музичар приреди спектакуларно шоу за кое се качи на ролшуи и го покажа мускулестото тело. Ашер на сцената беше придружуван од своите колеги Алиша Кис, H.E.R., Лудакрис, Вил Ај Ем, Лил Џон и Џермејн Дупри, со кои изведуваше хитови како „Caught

ФОТО + ВИДЕО | Спектакуларен настап на Ашер на Супербол: Пееше во живо, возеше ролшуи, танцуваше и ја соблече маицата

ФОТО + ВИДЕО | Спектакуларен настап на Ашер на Супербол: Пееше во живо, возеше ролшуи, танцуваше и ја соблече маицата

Ашер синоќа настапи на полувремето на Супербол , а на сцената му се придружија Алиша Кис, Џермејн Дупри, Лил Џон и Лудакрис. Настапот на Ашер траеше околу 12 минути, а веднаш по неговото завршување, интернетот беше преплавен со коментари во врска со настапот. Тој приреди незаборавно шоу за илјадници на трибините, од навивачи до некои од најголемите

Шоу на Ашер и Кис на полувреме, но една реакција на пејачот предизвика лавина критики!

Шоу на Ашер и Кис на полувреме, но една реакција на пејачот предизвика лавина критики!

И овогодинешниот Супербол ги крена Соединетите Американски Држави на нозе. Фановите не прашаа за цените на билетите, а дел од спектаклот е како и секогаш големата забава на полувремето, кое годинава го одбележаа познатите музичари Ашер и Алиша Кис. Забавата на полувремето на Супербол и оваа година донесе спектакл. Ашер и Алиша Кис приредија вистинско

Моменти што го одбележаа Super Bowl 2024 + најсмешните мемиња за натпреварот

Моменти што го одбележаа Super Bowl 2024 + најсмешните мемиња за натпреварот

Тејлор Свифт привлече повеќе внимание од дечко ѝ кој играше на натпреварот (и неговиот тим победи), а настапот на Ашер инспирира многу мемиња – како помина Super Bowl 2024 ? Синоќа (11.02) се одржа Super Bowl – најпопуларниот спортски настан во САД. Иако станува збор за натпревар во рагби, настанот привлекувам многу внимание бидејќи на него присуствуваат