притисни ентер »

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија
„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година. На таа фотографија Андерсон позира во бикини и пиштол во раката. Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници

Playboy нe потсети на култната фотографија со Памела Андерсон

Playboy нe потсети на култната фотографија со Памела Андерсон

Еден од најпознатите магазини во историјата Playboy ја потсети јавноста со познатата фотографија и насловна со Памела Андерсон. Фотографијата е направена во 2001 година а познатата Памела Андерсон се има сликано дури 14 пати досега за најпознатиот магазин за мажи. View this post on Instagram “I don’t think of myself as beautiful but I know I have a

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон

Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници досега. Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година, на која Андерсон позира во бикини и пиштол во раката. Многумина

Памела Андерсон речиси гола со пиштол во рацете- „Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

Памела Андерсон речиси гола со пиштол во рацете- „Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година, на која Андерсон позира во бикини и пиштол во раката. Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници досега. View

Playboy не потсетни на култната фотографија со Памела Андерсон од 2001 година

Playboy не потсетни на култната фотографија со Памела Андерсон од 2001 година

Share Tweet Share Share Email Comments Кога ќе се спомене култното списание за мажи Playboy, прва асоцијација која на многумина им паѓа на памет за истото е Памела Андерсон. Русокосата американска актерка во својата кариера како модел дури 14 пати има позирано за насловната страница на најпознатото списание за мажи во светот, а едно од најнезаборавните

(ФОТО+18) ПАМЕЛА АНДЕРСОН ЗА „ПЛЕЈБОЈ“ ПОЗИРАЛА 14. ПАТИ,А СЕГА СЕ ПОЈАВИЛА НЕЈЗИНАТА ИСТОРИСКА СЛИКА:Социјалните мрежи се вжештиле од оваа глетка – се сетиле како некогаш ИЗГЛЕДАЛА!

(ФОТО+18) ПАМЕЛА АНДЕРСОН ЗА „ПЛЕЈБОЈ“ ПОЗИРАЛА 14. ПАТИ,А СЕГА СЕ ПОЈАВИЛА НЕЈЗИНАТА ИСТОРИСКА СЛИКА:Социјалните мрежи се вжештиле од оваа глетка – се сетиле како некогаш ИЗГЛЕДАЛА!

Памела Андерсон за насловната страна на познатиот машки магазин се соблекла 14. пати, а една од насловните која не се заборава е секако онаа од јуни 2001. година кога Памела позирала со розов костум за капење кој едвај и ги прекрил брадавиците. View this post on Instagram I’m where I want to be 🇨🇦❤️🎄 A post shared by The Pamela Anderson Foundation

Плејбој се пофали со култната фотографија на Памела Андерсон од 2001

Плејбој се пофали со култната фотографија на Памела Андерсон од 2001

Русокосата американска актерка се соблекла 14 пати за насловната страница на најпознатото списание за мажи во светот, а едно од најнезаборавните изданија е она од јуни 2001 година кога Памела позираше со розов пиштол во бикини што ги покриваше само брадавиците. Фотографијата ја објави Плејбој на неговиот Инстаграм профил, и ги потсети њубителите на

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови За многу луѓе, особено оние кои беа тинејџери во 90-тите и раните 2000-ти, Памела Андерсон им е прва асоцијација за култното списание Playboy. Русокосата американска актерка рекордни 14 пати позираше разголена за најпознатото машко списание на светот, а една од најнезаборавните насловни

ПЛЕЈБОЈ ПОТСЕТУВА: Вака изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

ПЛЕЈБОЈ ПОТСЕТУВА: Вака изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

За многу луѓе, особено оние кои беа тинејџери во 90-тите и раните 2000-ти, Памела Андерсон им е прва асоцијација за култното списание Plаyboy. Русокосата американска актерка рекордни 14 пати позираше рaзголена за најпознатото машко списание на светот, а една од најнезаборавните насловни страници е онаа од јуни, 2001 година, кога Памела позираше со

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

За многу луѓе, особено оние кои беа тинејџери во 90-тите и раните 2000-ти, Памела Андерсон им е прва асоцијација за култното списание Playboy. Русокосата американска актерка рекордни 14 пати позираше разголена за најпознатото машко списание на светот, а една од најнезаборавните насловни страници е онаа од јуни, 2001 година, кога Памела позираше со