притисни ентер »

Две познати дами во иста модна комбинација: На која подобро ѝ прилега?
Две познати дами во иста модна комбинација: На која подобро ѝ прилега?

Две познати дами во иста модна комбинација: На која подобро ѝ прилега?

Две згодни, убави и познати бринети на јавната сцена, водителката Марија Килибарда и актерката Слобода Миќаловиќ неодамна се појави во иста модна комбинација. Станува збор за шик, елегантен комплет – црни кожени панталони и кралски зелен асиметричен мини-фустан со карнер. И двете совршено го претставија овој префинет, а секси-комплет, во комбинација