притисни ентер »

Девојката на Јанис откри за кој НБА тим навива, ѕвездата на Милвоки се шокираше откако го слушна одговорот
Девојката на Јанис откри за кој НБА тим навива, ѕвездата на Милвоки се шокираше откако го слушна одговорот

Девојката на Јанис откри за кој НБА тим навива, ѕвездата на Милвоки се шокираше откако го слушна одговорот

И НБА лигата веќе одредено време е во прекин поради коронавирусот, па голем број од играчите ги користат социјалните мрежи за да покажат дека вежбаат за да останат во форма, но и да искомуницираат со фановите. Таква една „средба“ со навивачите направи ѕвездата на Милвоки Бакс, Јанис Адетокумбо кој остана со подотворена уста и шокиран, откако неговата

Девојката на Јанис откри за кого навивала, ѕвездата на Милвоки се шокираше откако го слушна одговорот

Девојката на Јанис откри за кого навивала, ѕвездата на Милвоки се шокираше откако го слушна одговорот

И НБА лигата веќе одредено време е во прекин поради коронавирусот, па голем број од играчите ги користат социјалните мрежи за да покажат дека вежбаат за да останат во форма, но и да искомуницираат со фановите. Таква една „средба“ со навивачите направи ѕвездата на Милвоки Бакс, Јанис Адетокумбо кој остана со подотворена уста и шокиран, откако неговата