притисни ентер »

Бизарни љубовни совети за да се омажите од 90-тите (кои ѝ помогнале на Викторија Бекам да го „улови“ Дејвид)
Бизарни љубовни совети за да се омажите од 90-тите (кои ѝ помогнале на Викторија Бекам да го „улови“ Дејвид)

Бизарни љубовни совети за да се омажите од 90-тите (кои ѝ помогнале на Викторија Бекам да го „улови“ Дејвид)

„Ставете кармин дури и кога одите на трчање. Ако имате голем нос, оперирајте го“ – тврдат двете авторки на книгата „The Rules“ , која беше хит во 90-тите, а голем број познати дами, како Викторија Бекам, Кејт Мидлтон и Бијонсе тврдат дека им помогнала да ги освојат своите партнери. Во 1995-та година авторките Шери Шнајдер и Елен Фајн, го објавија контроверзниот