притисни ентер »

Неделен хороскоп од 15 до 21 април
Неделен хороскоп од 15 до 21 април

Неделен хороскоп од 15 до 21 април

Овен Малку побавно ќе ги завршувате претстојните обврски. Нема потреба од нервози, но немојте ни да се откажете. Најдобро е да направите работен план и да се држите до истиот. Можни се проблеми со грбот и замор. Бидете романтични во врската. Слободните нека поминат повеќе време дружејќи се со пријателите. Бик Не плашетесе  да ги изразите своите ставови

Неделен хороскоп од 15 до 21 април

Неделен хороскоп од 15 до 21 април

Овен Малку побавно ќе ги завршувате престојните обврски. Нема потреба од нервози, но немојте ни да се откажете. Најдобро е да направите работен план и да се држите до истиот. Можни се проблеми со грбот и замор. Бидете романтични во врската. Слободните нека поминат повеќе време дружејќи се со пријателите. Бик Не се плашете да ги изразите своите ставови

Неделен хороскоп - напната и лоша недела за овој хороскопски знак

Неделен хороскоп - напната и лоша недела за овој хороскопски знак

Пролетта ни носи подобро расположение, а за некои хороскопски знаци и чувство на заљубеност. Прочитајте што ни носи неделниот хороскоп од 15-21 април. Овен Напнати сте и тоа не ви одговара воопшто. Оставете ги ѕвездите да ви го покажат патот. Ја надминувате љубовната криза и сега сите работи се добри. Здравје е добро. Бик Ве очекува некаква добивка

Напорна работна недела за Бикот и многу љубов за Ракот: Неделен хороскоп (15 – 22.4. 2019)

Напорна работна недела за Бикот и многу љубов за Ракот: Неделен хороскоп (15 – 22.4. 2019)

ИЗВОР Скопје24 | април 15, 2019 Овен 21.3-20.4. Љубов: Овие денови ќе имате променливо расположение што се однесува до љубовниот живот. Некои врати ќе се отвораат , но некои и ќе се затвораат. Дури и истовремено.Затоа, бидете максимално отворени и следете ја секоја можност. Треба да научите штос е крие зад можностите. Кариера: На работа главно ќе ви

Среќен дневен хороскоп За 15. април 2019 година

Среќен дневен хороскоп За 15. април 2019 година

Водолијата е преморена, Рибите водат тешка борба со себе, Ракот се потпира на партнерот, Лавот се чувствува исфрустрирано. ОВЕН За сите личности родени во овој знак кои се занимаваат со приватен бизнис денешниот ден е многу поволен кога станува збор за заработката. Чувството на напнатост и предавство не ви дава мир. Тешко ви е да ја преболите старата

Дневен хороскоп за понеделник

Дневен хороскоп за понеделник

Овен 21.3-20.4. Љубов Не ви се чини дека ситуацијата се одвива во ваша полза и затоа ги анализирате причините. Ќе ве заболи глава. Едноставно почекајте и ќе помине. Кариера Ќе има такви кои ќе ве побараат за соработник или ќе ве прашаат за мислење или совет. Бидете објективни и проценувајте без емоции. Здравје и совет Одете таму каде што ви е добро

Дневен хороскоп за 15 април

Дневен хороскоп за 15 април

Овен За сите оние кои се занимаваат со приватен бизнис, денешниот ден е идеален за заработка. Чувството на осаменост не ви дава мир. Тешко ви е да ја преоблите старата љубов. Поведете сметка на исхраната. Бик Толку сте окупирани со одредени случувања во приватниот живот, што ги занемарувате и запоставувате своите обврски на работното место. Премногу

Дневен хороскоп за 15 април

Дневен хороскоп за 15 април

Овен За сите оние кои се занимаваат со приватен бизнис, денешниот ден е идеален за заработка. Чувството на осаменост не ви дава мир. Тешко ви е да ја преоблите старата љубов. Поведете сметка на исхраната. Бик Толку сте окупирани со одредени случувања во приватниот живот, што ги занемарувате и запоставувате своите обврски на работното место. Премногу

ДЕНЕШЕН ХОРОСКОП: Нeповoлед ден за еден хороскопски знак!

ДЕНЕШЕН ХОРОСКОП: Нeповoлед ден за еден хороскопски знак!

ОВЕН Работа: За сите личности родени во овој знак кои се занимаваат со приватна работа, денешниот ден е поволен кога станува збор за заработка. Љубов: Чувството на напyштeност не ви дава миp. Тweшкo ви е да ја пpeболите старата љубов. Здравје: Водeтe сметка околу исхраната. БИК Работа: Толку сте окупиpaни со одредени cлyчувања во приватниот живот,

Понеделнички хороскоп - лош ден за овој хороскопски знак

Понеделнички хороскоп - лош ден за овој хороскопски знак

ОВЕН Работа: За сите личности родени во овој знак кои се занимаваат со приватна работа, денешниот ден е поволен кога станува збор за заработка. Љубов: Чувството на напуштеност не ви дава мир. Тешко ви е да ја преболите старата љубов. Здравје: Водете сметка околу исхраната. БИК Работа: Толку сте окупирани со одредени случувања во приватниот живот, што