притисни ентер »

Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?
Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?

Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?

Врската помеѓу Ирина Шајк и Бредли Купер заврши минатата недела, но Ирина не се одлучи за тишина на своите профили на социјалните мрежи. Таа објави две фотографии на кои изгледа неверојатно. Нејзиниот најнов пост е виситнска фотографија за славење, на која таа во костим за капење позира. „Бредли некаде плаче“ - напиша некој во коментар, што најверојатно

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага. Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста. Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван. Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста. Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага. За мешаницата да биде уште покомплицирана, во ова замеша прсти и поранешниот

Од каде сега ТОЈ со „лајк“ на фотка од Ирина Шајк на Инстаграм?

Од каде сега ТОЈ со „лајк“ на фотка од Ирина Шајк на Инстаграм?

Share Tweet Share Share Email Comments Руската убавица и планетарно славна манекенка Ирина Шајк, вчера на Инстаграм, своите тамошни следбеници ги поздрави со една заводлива фотографија на која позира во бикини во близина на мал водопад. На фотката, нормално, веднаш беше „бомбардирана“ со стотици илјади „лајкови“, а меѓу сите нив се најде и еден прилично

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија и доби неочекуван лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија и доби неочекуван лајк

Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер. Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за еден дел , а американските емдиуми забележаа дека меѓу нив и поранешниот вереник на Лејди Гага , Кристијано Карино. View

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван.Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер. Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за

Ирина Шајк објави сексапилна фотографија: Ќе се изненадите кога ќе видите кој ставил лајк

Ирина Шајк објави сексапилна фотографија: Ќе се изненадите кога ќе видите кој ставил лајк

Ирина Шајк денес на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во бикини од брендот во кој е заштитно лице. Убавата Русинка неодамна ја прекина четиригодишната љубовна врска со актерот Бредли Купер, а бројните обожаватели го следат секој нејзин чекор на социјалните мрежи. Ирина за фотографијата добила речиси 700 илјади лајкови, а нејзината

Ирина Шајк: Најдобрите модни изданија на руската убавица

Ирина Шајк: Најдобрите модни изданија на руската убавица

Руската манекенка Ирина Шајк е во центарот на медиумското внимание деновиве, по веста дека го напуштила холивудскиот актер Бредли Купер и ставила крај на четиригодишната врска. Се шират шпекулации дека можна причина за раскинувањето е тесното пријателство меѓу Купер и неговата колешка од филмот „A Star Is Born“ Лејди Гага и многумина се прашуваат како

Љубовен триаголник: Актерот се забавува, манекенката објавува фотографии, а поранешниот свршеник "лајкува"

Љубовен триаголник: Актерот се забавува, манекенката објавува фотографии, а поранешниот свршеник "лајкува"

По пишувањето во медиумите за раскинувањето на холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, вниманието на јавноста овие денови е завртено кон животот на овој познат пар. По раскинувањето на четиригодишната врска со руската убавица, актерот бил снимен во првото соло излегување со пријателите, пред еден холивудски ноќен клуб. Додека