притисни ентер »

Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси!
Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси!

Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси!

Погледнете колку секси изгледа „новата“ Кејти Холмс, да признаеме, едвај ја препознавме - ја издаде прекрасната насмевка! Актерката Кејти Холмс најчесто ја гледаме со собрана и заврзана коса, но таа сега се одлучи за промена која не изненади. Таа буквално направила комплетна промена, ја пуштила својата коса, ја променила фризура, ја ргнала скромна

Дали е ова таа? Познатата актерка ја променила фризурата

Дали е ова таа? Познатата актерка ја променила фризурата

Актерката Кејти Холмс најчесто ја гледаме со собрана коса, но изгледа дека таа одлучила да направи целосна промена во изгледот. Со ваква фризура досега сè уште не сме ја виделе – Кејти ги израдувала своите обожаватели со новите фотографии на Инстаграм, на кои изгледа прекрасно. Холмс објавила неколку црно-бели фотографии на кои се гледаат локните кои

Криси Тајген изгледа подобро од било кога

Криси Тајген изгледа подобро од било кога

Криси Тајген и нејзиниот сопруг Џон Леџенд со своите две деца и пријателите во моментов летуваат во Италија и привлекуваат внимание каде и да се појават. Популарната манекенка на Инстаграм објави провокативна фотографија на која позира во едноделен костим за капење. View this post on Instagram last day 😩 @mrmikerosenthal @jenatkinhair A post shared