притисни ентер »

Според науката, Амбер Херд го има најубавото лице на светот според формулата за убавина: Овие познати дами се веднаш после неа
Според науката, Амбер Херд го има најубавото лице на светот според формулата за убавина: Овие познати дами се веднаш после неа

Според науката, Амбер Херд го има најубавото лице на светот според формулата за убавина: Овие познати дами се веднаш после неа

Научниците го кажаа својот збор, актерката Амбер Херд го има најубавото лице на светот Холивудската актерка Амбер Херд е прогласена за жена со најубаво лице на светот! Според Indz100.com, д-р Џулијан де Силва од Центарот за козметика за лице и пластична хирургија во Лондон користела техника на мапирање на лицето за да открие која жена има најубави

Според науката, оваа позната русокоса го има најубавото лице на светот – се согласувате ли?

Според науката, оваа позната русокоса го има најубавото лице на светот – се согласувате ли?

Научниците го кажаа своето, актерката Амбер Херд го има најубавото лице на светот. Холивудската актерка Амбер Херд прогласена е за жена со најубаво лице на светот. Како што пренесува „Indz100.com“ , д-р Џулијан де Силва од Центарот за фацијална козметика и пластична хирургија од Лондон, користела техника мапирање на лицето за да открие која жена има

Амбер Херд го има совршеното лице, вели науката

Амбер Херд го има совршеното лице, вели науката

Специјална техника за мапирање на лицето која ги разгледува карактеристиките и растојанијата меѓу нив, ја истакна холивудската ѕвезда Амбер Херд дека има лице блиску до совршенството. Лицето на Амбер Херд е најубавото на светот и се чини дека тоа е факт, вели науката. Специјалната формула за мапирање откри дека актерката, која беше на насловните страници