притисни ентер »

Дневен хороскоп – Претерувате во своите импресии и со излив на емоции, не давајте „големи ветувања“
Дневен хороскоп – Претерувате во своите импресии и со излив на емоции, не давајте „големи ветувања“

Дневен хороскоп – Претерувате во своите импресии и со излив на емоции, не давајте „големи ветувања“

Овен Љубов: Ве привлекува комбинација од емотивна, страсна и интелектуална поврзаност, но на личноста во вашето друштво му недостасува дел од тоа. Работа: За околината делувате привлечно и шармантно, но тоа не е доволен услов или гаранција за успех. Здравје: Потпрете се на интуицијата. Бик Љубов: Претерувате во своите импресии и со излив на емоции,

Дневен хороскоп – Претерувате во своите импресии и со излив на емоции, не давајте „големи ветувања“

Дневен хороскоп – Претерувате во своите импресии и со излив на емоции, не давајте „големи ветувања“

Овен Љубов: Ве привлекува комбинација од емотивна, страсна и интелектуална поврзаност, но на личноста во вашето друштво му недостасува дел од тоа. Работа: За околината делувате привлечно и шармантно, но тоа не е доволен услов или гаранција за успех. Здравје: Потпрете се на интуицијата. Бик Љубов: Претерувате во своите импресии и со излив на емоции,

Како недостатокот на љубов спрема себеси ве спречува да ја пронајдете вистинската љубов?

Како недостатокот на љубов спрема себеси ве спречува да ја пронајдете вистинската љубов?

Кога не се сакате доволно себеси не можете да очекувате некој друг да ве сака, па оттука лесно може да дојде до раскинување на врската и уништување на секоја можност за љубов. Ако не можете да најдете љубов и се прашувате што не е во ред со вас – одговорот можеби лежи во тоа дека не се сакате доволно себеси. Во продолжение дознајте дали тоа важи и

Финансиски хороскоп за декември

Финансиски хороскоп за декември

Месечниот хороскоп за пари за декември 2021 година носи грст можности – знаците ќе имаат можност да напредуваат, да остварат финансиска добивка, но некои ќе мора да водат сметка за трошоците. Дали ќе добијам покачување? Дали вреди да се започне нов бизнис во овој момент? Ќе имам ли повеќе среќа овој месец? Одговорите на овие прашања го даваат ѕвездите,

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

Овен Љубов: Ве привлекува комбинација од емотивна, страсна и интелектуална поврзаност, но на личноста во вашето друштво му недостасува дел од тоа. Работа: За околината делувате привлечно и шармантно, но тоа не е доволен услов или гаранција за успех. Здравје: Потпрете се на интуицијата. Бик Љубов: Претерувате во своите импресии и со излив на емоции,

Дневен хороскоп: Бикот да не ризикува, а Овните во љубовна криза

Дневен хороскоп: Бикот да не ризикува, а Овните во љубовна криза

ОВЕН Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Намален имунитет. БИК Не ризикувајте премногу на работа денес бидејќи може да имате мала загуба. Старата љубов би можела да се врати во вашиот живот. Можно е да

Хороскоп за 25 ноември: За шкорпијата љубовни промени, стрелецот не е задоволен во бракот

Хороскоп за 25 ноември: За шкорпијата љубовни промени, стрелецот не е задоволен во бракот

ОВЕН Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта полека исчезнува помеѓу вас и партнерот, она што го имавте полека се гаси. Пад на имунитетот. БИК Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби

Хороскоп за 25 ноември: За шкорпијата љубовни промени, стрелецот не е задоволен во бракот

Хороскоп за 25 ноември: За шкорпијата љубовни промени, стрелецот не е задоволен во бракот

ОВЕН Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта полека исчезнува помеѓу вас и партнерот, она што го имавте полека се гаси. Пад на имунитетот. БИК Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби

ДНЕВЕН ХОРОСКОП  за 25 ноември: Добро се чувствувате во сопствената кожа!

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 25 ноември: Добро се чувствувате во сопствената кожа!

ОВЕН Посветете им се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Можете да очекувате дека ќе бидете задоволни од вашата работа. Ве очекува посериозна криза на љубовен план. Можни несогласувања. Пад на имунитетот. БИК Немојте да ризикувате премногу на работа денес, бидејќи би можеле да имате некоја помала загуба. Би можела да ви се врати стара љубов

Дневен хороскоп: Астролозите ве советуваат…

Дневен хороскоп: Астролозите ве советуваат…

ОВЕН Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта полека исчезнува помеѓу вас и партнерот, она што го имавте полека се гаси. Пад на имунитетот. БИК Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби