притисни ентер »

Ако сакате награди од Спортска прогноза, прогнозирајте до 15.30 часот
Ако сакате награди од Спортска прогноза, прогнозирајте до 15.30 часот

Ако сакате награди од Спортска прогноза, прогнозирајте до 15.30 часот

За да се добијат награди, треба да се учествува, а учеството е бесплатно. Се одбројуваат последните часови од почетокот на 23-тото коло на Спортска прогноза. Може да типувате со 15:30 часот, односно до почетокот на бундеслигашките дуели Хофенхајм – Волфсбург, Падерборн – Херта и Аугзбург – Фрајбург. Со точно прогнозирани исходи на 13-те натпревари

Прогнозерите типуваат – Елмас ќе се радува на Сардинија, Манчестер ј. паѓа на „Стемфорд бриџ“

Прогнозерите типуваат – Елмас ќе се радува на Сардинија, Манчестер ј. паѓа на „Стемфорд бриџ“

Главен фаворит на досега вклучените учесници во 23-тото коло на Спортска прогноза е Лион против Стразбур и дури 94,5 проценти прогнозираат победа на Лавовите од „Жерлан“. Лион е најголем фаворит за победа според досега пристигнатите типови на учесниците во 23-тото коло на Спортска прогноза и дури 94,5 проценти очекуваат кец и сигурна победа на Лавовите

Сите навивачи на Јувентус, овој меч би го типувале „икс“ и така би биле најсреќни

Сите навивачи на Јувентус, овој меч би го типувале „икс“ и така би биле најсреќни

Спортска прогноза станува многу повозбудлива, „Ајфонот“ го чека мајсторот за „Среќна 13-ка“ Како се доближува крајот на првенствата во Топ 5 лигите во Европа, така и возбудувањата се поголеми, како на теренот, така и во играта на Спортска прогноза. Во минатото коло имавме петмина прогнозери кои добија вредносни ваучери по 500 денари од Sport Life,