притисни ентер »

Викенд хороскоп за 15 и 16 февруари
Викенд хороскоп за 15 и 16 февруари

Викенд хороскоп за 15 и 16 февруари

Овен Ќе донесете одлука поради која можеби ќе имате сериозни проблеми. Тоа првенствено се однесува на емотивниот живот. Сте почнале да грешите на тој план, па партнерот е на крајот на нервите. Бидејќи сè уште не е доцна да се вразумите, свртете се кон работата. Бик Сè се одвива според планот, токму онака како што сте ги замислиле работите, благодарение

Викенд хороскоп за 15 и 16 февруари

Викенд хороскоп за 15 и 16 февруари

Овен Ќе донесете одлука поради која можеби ќе имате сериозни проблеми. Тоа првенствено се однесува на емотивниот живот. Сте почнале да грешите на тој план, па партнерот е на крајот на нервите. Бидејќи сè уште не е доцна да се вразумите, свртете се кон работата. Бик Сè се одвива според планот, токму онака како што сте ги замислиле работите, благодарение

Викенд хороскоп 15-16.02.2020

Викенд хороскоп 15-16.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) Парите многу добро ќе се вклопат во вашите планови околу домот. Имате многу добри идеи и време е да почнете да ги спроведувате. Размислете околу финансиската конструкција. Бик (21.04 – 21.05) Сте се ускладиле со средината што значи дека сте успеале да најдете сопствен мир. Многу припадници на овој знак ги очекува некакво патување

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Страст, емоции, авантура, што ве очекува вас викендов?

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Страст, емоции, авантура, што ве очекува вас викендов?

ОВЕН Ви претстои успешен и среќен викенд. Сè оди според планот и задоволни сте со тоа како се одвиваат нештата. На финансиски план, потребно е да донесете некои важни одлуки. Во љубовта, знаете да бидете посесивни без потреба. БИК Животот ќе ви се менува, а тоа неизмерно ќе ве радува. На љубовен план, понекогаш ви е тешко да се изразите со зборови,

Дневен хорoскоп

Дневен хорoскоп

Овен Неколку обврски нема да ви дозволат релаксирано да го започнете викендот, но затоа пак ќе надоместите со опуштена вечер во која вашите желби ќе бидат на прво место. Нема да знаете во што или кому да верувате. Ќе мора да ги отфрлите туѓите желби и да се концентрирате на остварување на вашите. Бик Секогаш сте се потпирале на други луѓе за да се

Дневен хороскоп за сабота 15. февруари 2020 година

Дневен хороскоп за сабота 15. февруари 2020 година

Водолија 21.1.-19.2. Љубов Вистинската среќа денеска ќе ја најдете преку добри пријатели или во нивното друштво. Препуштете им се со доверба. Кариера Ќе дојде до деловна преписка , што ќе ве замори. Се бара посебно деликатен начин на изразување. Здравје и совет Слободно сонувајте со отворени очи. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Пред вас е ден со исклучително

Хороскоп за сабота, 15 февруари

Хороскоп за сабота, 15 февруари

Овен ЉУБОВ: Вие сте расположени за авантура и акција. Треба да имате разбирање за она што другите често не можат да го следат вашето темпо. Loading... РАБОТА: Поддршка од околината. ЗДРАВЈЕ: Солидно. Бик ЉУБОВ: Ќе ви се допадне личност чиј темперамент е различен од вашиот. РАБОТА: Бизнисот ќе ви донесе финансиски успех, особено во трговската сфера

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Страст, емоции, авантура, што ве очекува вас викендов?

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Страст, емоции, авантура, што ве очекува вас викендов?

ОВЕН Ви претстои успешен и среќен викенд. Сè оди според планот и задоволни сте со тоа како се одвиваат нештата. На финансиски план, потребно е да донесете некои важни одлуки. Во љубовта, знаете да бидете посесивни без потреба. БИК Животот ќе ви се менува, а тоа неизмерно ќе ве радува. На љубовен план, понекогаш ви е тешко да се изразите со зборови,

Фантастичен ден за Близнаците, зголемување на финансиите за Ракот: Дневен хороскоп (15.02.2020)

Фантастичен ден за Близнаците, зголемување на финансиите за Ракот: Дневен хороскоп (15.02.2020)

ИЗВОР Скопје24 | февруари 15, 2020 Водолија 21.1.-19.2. Љубов Мали мудрости од некоја стара книга ќе ви помогнат за да го земете главниот збор во врската. Не претерувајте. Кариера Не е исклучено денеска да вио дадат мала работна задача што ќе треба да го заврпшите или дома или да се вратите назад на работното место. Здравје и совет Прифатете го неизбежното