притисни ентер »

Ријана ги покажа раскошните облини во секси долна облека, фановите коментирале една работа: „Нејзината листа на изговори...“
Ријана ги покажа раскошните облини во секси долна облека, фановите коментирале една работа: „Нејзината листа на изговори...“

Ријана ги покажа раскошните облини во секси долна облека, фановите коментирале една работа: „Нејзината листа на изговори...“

Популарната пејачка Ријана која во последно време нè изненадува со честите промени на имиџот, отпочна бурни креации со новата објава на Инстаграм. Пејачката ја промовираше својата нова колекција на долна облека „Savage Signature Script“, а кој може подобро да ја изрекламира отколку токму таа со своите раскошни облини? Ријана позирала на кревет во провокативна

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, па наиде на критики

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, па наиде на критики

Популарната Ријана , која последните денови не изненадува со честите промени на имиџот, предизвика бурни реакции со новите објави на Инстаграм. Пејачката ја промовираше својата нова колекција долна облека Savage Signature Script, а кој ако не самата Ријана може подобро да ја промовира со сите свои облини. Ријана позираше на кревет во провокативна чипкаста

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Популарната пејачка ја промовираше својата нова линија на долна облека, но наиде на критики. Популарната Ријана, која последните денови не изненадува со честите промени на имиџот, предизвика бурни реакции со новите објави на Инстаграм. Пејачката ја промовираше својата нова колекција долна облека Savage Signature Script, а кој ако не самата Ријана може

ФОТО | Ријана позира провокативно во долна облека: Ги покажа раскошните облини 7 месеци по породувањето

ФОТО | Ријана позира провокативно во долна облека: Ги покажа раскошните облини 7 месеци по породувањето

На задоволство на обожавателите, Ријана сподели фотографии на инстаграм-профилот со новата колекција на долна облека. Пејачката и претприемач ги покажа своите раскошни облини додека ја промовираше сопствената колекција на градници, долна облека и облека за спиење. На фотографиите Ријана се лежи на хотелски кревет со чаршафи и перници од нејзиниот бренд

Ријана во секси издание: На кревет сликана во долна облека, ги запали социјалните мрежи!

Ријана во секси издание: На кревет сликана во долна облека, ги запали социјалните мрежи!

РнБ ѕвездата Ријана се појави пред 18 години на јавната сцена и веднаш ги освои срцата на публиката. Од почетокот на нејзината кариера, пејачката од Барбадос има издадено осум студиски албуми, два компилациски албуми, два ремикс албуми, еден ремикс и 71 сингл (вклучувајќи осумнаесет како изведувач). Ријана продаде повеќе од 230 милиони плочи и синглови,

Со нов имиџ и старите препознатливи облини – Ријана во секси фотосесија

Со нов имиџ и старите препознатливи облини – Ријана во секси фотосесија

Популарната пејачка Ријана која во последно време нè изненадува со честите промени на имиџот, отпочна бурни реакции со новата објава на Инстаграм. Пејачката ја промовираше својата нова колекција на долна облека „Savage Signature Script“, а кој може подобро да ја изрекламира отколку токму таа со своите раскошни облини? View this post on Instagram A

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Популарната пејачка ја промовираше својата нова линија на долна облека, но наиде на критики. Популарната Ријана, која последните денови не изненадува со честите промени на имиџот, предизвика бурни реакции со новите објави на Инстаграм. Пејачката ја промовираше својата нова колекција долна облека Savage Signature Script, а кој ако не самата Ријана може

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува

Популарната пејачка ја промовираше својата нова линија на долна облека, но наиде на критики. Популарната Ријана, која последните денови не изненадува со честите промени на … Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите бесни: Така се извинува Прочитај повеќе » Текстот Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека, фановите

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека

Ријана ги покажа своите раскошни облини во секси облека

Популарната Ријана, која последните денови не изненадува со честите промени на имиџот, предизвика бурни реакции со новите објави на Инстаграм. Пејачката ја промовираше својата нова колекција долна облека Savage Signature Script, а кој ако не самата Ријана може подобро да ја промовира со сите свои облини. Ријана позираше на кревет во провокативна чипкаста