притисни ентер »

Конечно објавени фотографии од венчавката на Џастин Бибер: Натписот на венчаницата на манекенката е полн со љубов
Конечно објавени фотографии од венчавката на Џастин Бибер: Натписот на венчаницата на манекенката е полн со љубов

Конечно објавени фотографии од венчавката на Џастин Бибер: Натписот на венчаницата на манекенката е полн со љубов

"Минатиот понеделник беше најпосебниот ден во мојот живот", напишала Хејли. Хејли Болдвин и Џастин Бибер се венчале на 30-ти септември оваа година, во Јужна Каролина, на имотот на луксузен хотел, а тоа е нивна втора венчавка во рок од една година. Една недела по повторното изговарање на судбоносното "да", парот објавил фотографии од венчавката кои,

Хајли и Џастин Бибер во пост-свадбена фотосесија по долна облека за Calvin Klein

Хајли и Џастин Бибер во пост-свадбена фотосесија по долна облека за Calvin Klein

Само неколку дена по нивната венчавка , парот има нови фотки од пост-свадбената кампања по долна облека за Calvin Klein. Брендот слави 50-та годишнина, а младиот брачен пар е само дел од многуте ѕвезди кои ќе се појават во кампањата по тој повод. Заедно со фотосесијата беше објавено и кратко промо видео:

Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein

Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein

Колекцијата CK50 која го потенцира трендот на логоманија. Капсула колекцијата се состои од класични, секојдневни парчиња, како што се џемпери, маици, тексас-шорцеви и многу други парчиња кои имаат монограм шема или почиста завршница со изразено лого CK50. Оваа колекција е создадена во чест од 50 години од креирањето на брендот, а во неа можевме да

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Хејли Болдвин (22) и Џастин Бибер (25) се венчаа на 30 септември оваа година во Јужна Каролина на имотот на луксузен хотел, и тоа е нивната втора венчавка за една година. Една недела по судбоносното „да“, двојката објави фотографии од венчавката, кои, како и нивните пораки, се полни со љубов. „Минатиот понеделник беше најпосебниот ден во мојот живот“,

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Хејли Болдвин (22) и Џастин Бибер (25) се венчаа на 30 септември оваа година во Јужна Каролина на имотот на луксузен хотел, и тоа е нивната втора венчавка за една година. Една недела по судбоносното „да“, двојката објави фотографии од венчавката, кои, како и нивните пораки, се полни со љубов. View this post on Instagram Even thugz get married A post

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Хејли Болдвин (22) и Џастин Бибер (25) се венчаа на 30 септември оваа година во Јужна Каролина на имотот на луксузен хотел, и тоа е нивната втора венчавка за една година. Една недела по судбоносното „да“, двојката објави фотографии од венчавката, кои, како и нивните пораки, се полни со љубов. „Минатиот понеделник беше најпосебниот ден во мојот живот“,

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Хејли Болдвин (22) и Џастин Бибер (25) се венчаа на 30 септември оваа година во Јужна Каролина на имотот на луксузен хотел, и тоа е нивната втора венчавка за една година. Една недела по судбоносното „да“, двојката објави фотографии од венчавката, кои, како и нивните пораки, се полни со љубов. https://www.instagram.com/p/B3VTTRRHWae/?utm_source=ig_embed

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Хејли Болдвин (22) и Џастин Бибер (25) се венчаа на 30 септември оваа година во Јужна Каролина на имотот на луксузен хотел, и тоа е нивната втора венчавка за една година. Една недела по судбоносното „да“, двојката објави фотографии од венчавката, кои, како и нивните пораки, се полни со љубов. https://www.instagram.com/p/B3VTTRRHWae/?utm_source=ig_embed

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Објавени фотографиите од венчавката на Џастин Бибер и Хејли Болдвин

Хејли Болдвин (22) и Џастин Бибер (25) се венчаа на 30 септември оваа година во Јужна Каролина на имотот на луксузен хотел, и тоа е нивната втора венчавка за една година. Една недела по судбоносното „да“, двојката објави фотографии од венчавката, кои, како и нивните пораки, се полни со љубов. View this post on Instagram Even thugz get married A post

Џастин и невестата му по гаќи на Келвин Клајн

Џастин и невестата му по гаќи на Келвин Клајн

Тинејџерскиот идол Џастин Бибер и неговата сопруга, манекенката Хејли Болдвин-Бибер, ги разбрануваа духовите со фотосесија на која се сликани само по долна облека. Двојка та преку новата рекламна кампања за Калвин Клајн  ја одбележија 50-годишнината од основањето на модната марка. Снимките направени за актуелната колекција на брендот го потврдуваат