притисни ентер »

Моќно издание: Ева Лонгорија во бел фустан што ефектно го обликува струкот!
Моќно издание: Ева Лонгорија во бел фустан што ефектно го обликува струкот!

Моќно издание: Ева Лонгорија во бел фустан што ефектно го обликува струкот!

Ева Лонгорија (44) привлекла големо внимание во елегантна тоалета на хуманитарната свеченост на организацијата „Global Gift Foundation“ во Марбелја. Американската актерка на црвениот тепих зачекорила во фустан со миди-должина што ја следи линијата на телото, при што дошла до израз нејзината беспрекорна фигура. Овој модел со својот крој по малку потсетува

Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол!

Убавата актерка на црвениот тепих покажа нешто најубаво: ЕВА ЛОНГОРИЈА е мајка ипол!

Американската актерка на црвениот тепих зачекори во фустан со миди должина кој ја следи линијата на телото, при што дојде до израз нејзината беспрекорна фигура. Ева Лонгорија (44) привлече големо внимание на хуманитарната свеченост на организацијата “Global Gift Foundation” во елегантен фустан. Американската актерка на црвениот тепих зачекори во фустан

Ева Лонгорија во бел елегантен фустан на хуманитарен настан

Ева Лонгорија во бел елегантен фустан на хуманитарен настан

Ева Лонгорија го искористи својот престој во Марбеља за да ја даде својата поддршка на хуманитарен настан на Global Gift Foundation. Шармантната филмска ѕвезда носеше бел фустан, а додаде малку боја во својот стајлинг преку елегантните црвени сандали.

Се запознале на состанок на слепо, а денес се нераздвојни!

Се запознале на состанок на слепо, а денес се нераздвојни!

Брачниот пар Бастон моментално се одмора на познатата Марбела. Станува збор за актерката и продуцентка Ева Лонгорија и нејзиниот сопруг, мексиканскиот бизнисмен, Хосе Батон, кои се еднакво заљубени како првиот ден. Тоа го покажале и во Шпанија, каде се бакнувале како тинејџери. Да потсетиме, актерката третиот сопруг го запознала на состанок на слепо

Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели ...

Неразделни: Ева Лонгорија со синчето во бели ...

Ева Лонгорија го искористи својот престој во Марбеља за да ја даде својата поддршка на хуманитарен настан на Global Gift Foundation. 44-годишната актерка зачекори на црвениот тепих заедно со едногодишното синче Сантијаго. Шармантната филмска ѕвезда носеше бел фустан, а додаде малку боја во својот стајлинг преку елегантните црвени сандали. View this

Ева Лонгорија ужива со синот – изгледа прекрасно

Ева Лонгорија ужива со синот – изгледа прекрасно

На актерката Ева Лонгорија животот целосно и се промени откако го роди синот Енрике Сантијаго. Тој стана центар на нејзиниот свет, а колку ужива во раните денови на мајчинството, толку многу уживаше и во текот на нејзината бременост, па воопшто не и пречеа вишокот килограми кои ги доби. – Луѓето ми велат побрзо да ослабам, но не ги слушам. Се угледувам