притисни ентер »

Џејсон Мома се здебелил и се запуштил
Џејсон Мома се здебелил и се запуштил

Џејсон Мома се здебелил и се запуштил

Оваа година познатиот актер е прогласен за најсекси маж на палнетата и нема жена која не полуде по неговото мускулесто тело. Сепак фотографија од Џејсон Мома покрена лавина коментари. „Се здебелил и се запуштил“ гласи еден од коментарите, но имаше и такви кои застанаа во негова одбрана. Еве за што се работи:

Обожавателките разочарани од актерот: „Изгледа дебело и запуштено“

Обожавателките разочарани од актерот: „Изгледа дебело и запуштено“

Оваа година познатиот актер е прогласен за најсекси маж на палнетата и нема жена која не полуде по неговото мускулесто тело. Сепак фотографија од Џејсон Мома покрена лавина коментари. „Се здебелил и се запуштил“ гласи еден од коментарите, но имаше и такви кои застанаа во негова одбрана. Еве за то се работи:

Папараци го снимија Џејсон Момоа на плажа, многу се запуштил

Папараци го снимија Џејсон Момоа на плажа, многу се запуштил

Џејсон Момоа е познат како Акваман, Кал Дрого или најубавиот човек во светот. Во секој случај, како сопственик на импресивно тело. На почетокот на месецот Момоа со неговата сопруга Лиза Бонет, нивните деца и нејзината ќерка Зое Кравиц, уживаше на одмор во Венеција каде што го снимија папараци. Фотографијата беше објавена од страна на американскиот

Твитер го нападна Џејсон Момоа поради вишокот килограми

Твитер го нападна Џејсон Момоа поради вишокот килограми

Еден од омилените актери на денешницата и можеби најзгодните момци што се појавиле во Холивуд, Џејсон Момоа, во моментов одмара во Италија заедно со сопругата Лиса Бонет, па очекувано беше да се појават и првите фотографии. ny_daily На една од фотографиите, актерот е без маица, па сите оние што очекуваа сериозни мускули, го нападнаа со негативни коментари