притисни ентер »

ЈОКИЌ ПАДНА ВО ТРАНС: На познатиот српски кошаркар во ноќен клуб му ја погодија песната, ваков уште не сте го виделе
ЈОКИЌ ПАДНА ВО ТРАНС: На познатиот српски кошаркар во ноќен клуб му ја погодија песната, ваков уште не сте го виделе

ЈОКИЌ ПАДНА ВО ТРАНС: На познатиот српски кошаркар во ноќен клуб му ја погодија песната, ваков уште не сте го виделе

ЈОКИЌ ПАДНА ВО ТРАНС: На познатиот српски кошаркар во ноќен клуб му ја погодија песната, ваков уште не сте го виделе (ВИДЕО) Српскиот кошаркар Никола Јокиќ е снимен како се забавува во ноќен клуб со српската химна. По победата над Мајами (120:111), МВП-то на НБА лигата посети тамошен ноќен клуб, каде во негова страна се свиреше српската химна, што

Му ја погодија песната: На Јокиќ во ноќен клуб му ја пуштија српската химна

Му ја погодија песната: На Јокиќ во ноќен клуб му ја пуштија српската химна

Српскиот кошаркар Никола Јокиќ е снимен како се забавува  во ноќен клуб со српската химна. По победата над Мајами (120:111), МВП-то на НБА лигата посети тамошен ноќен клуб, каде во негова страна се свиреше српската химна, што особено го погоди. 🇷🇸 Jokić je nakon pobede protiv Majamija posetio jedan noćni klub u tom gradu gde ga je posebno pogodila

Ноќен клуб во Мајами го дочека Јокиќ со српската химна среде забава

Ноќен клуб во Мајами го дочека Јокиќ со српската химна среде забава

Српската ѕвезда и лански МВП во НБА, Никола Јокиќ дојде во Мајами после инцидентот со „жешките“ во Денвер, па со својот клуб победија 120-111 и после мечот заедно со своите браќа заврши во еден ноќен клуб и таму беше дочекан со еуфорија. Јокиќ не ни очекуваше вакво добредојде во ноќниот клуб, го дочекаа пароли за неговата МВ-титула, а врв на сѐ, среде