притисни ентер »

Документарец го обвинува Мајкл Џексон за педофилија
Документарец го обвинува Мајкл Џексон за педофилија

Документарец го обвинува Мајкл Џексон за педофилија

Наследниците на Мајкл Џексон го окарактеризираа како скандалозен и патетичен новиот документарец кој го обвинува починатиот пејач за сексуално насилство врз деца, соопштија американските медиуми, а пренесоа светските агенции. Во "Да го напуштиш Неверленд", кој е предвидено да биде претставен на филмскиот фестивал "Санденс" кон крајот на месецот, се