притисни ентер »

Дневен хороскоп 12.07.2019
Дневен хороскоп 12.07.2019

Дневен хороскоп 12.07.2019

Овен (21.03 – 20.04) Вашите мисли за љубовта денес се комплицирани, а идејата да бидете блиску до лицето кое го сакате може да се промени, па да не знаете што всушност сакате. Не паѓајте на емотивен план. Работните обврски денес ќе ги извршувате лесно, па можно е да забележите и некој поголем успех. Бик (21.04 – 21.05) Денес бидете внимателни во своите

Дневен хороскоп 11.07.2019

Дневен хороскоп 11.07.2019

Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте дополнителни или чувствителни разговори. Пожелно е да ги намалите деловните контакти и да си ги разјасните сопствените планови. Премногу сте расеани, работата страда, но страдаат и старите пријателства, за кои многу ќе жалите. Бик (21.04 – 21.05) Физичката состојба ви е добра, но психичката состојба ви е нестабилна

Дневен хороскоп: Одличен ден за докажување, за Овенот награда

Дневен хороскоп: Одличен ден за докажување, за Овенот награда

Овен (21.03 – 20.04) Веројатно ќе добиете прилика да го водите разговорот кој ви го закажал вашиот надреден и кој е важен за вашето деловно докажување. Ако сте ги чекале своите пет минути, сега е време да ги искористите поволните случувања и да завладеете во вашиот сектор. Постои можност да добиете некоја награда или пари на игрите на среќа. Бик (21

Патување и нова работа за три хороскопски знаци

Патување и нова работа за три хороскопски знаци

ИЗВОР Скопје24 | јули 10, 2019 Овен Овoj викенд, прашањата за убавина и изглед ќе дојдат во прв план. Тие го имаат своето значење, па обрнете внимание на нив. Бик Викендов ќе биде добар ден за средување на документи поврзани со имот. Имате шанса брзо да ги завршите трансакциите. Близнаци Потпрете се на помош на пријател за дополнителна должност во

Дневен хороскоп: За Вагата добивка, за Лавот повик

Дневен хороскоп: За Вагата добивка, за Лавот повик

Овен (21.03 – 20.04) Доколку моментално сте во врска, вашиот однос со партнерот би можел да се искачи на повисоко ниво. Можеби ќе одлучите да живеете заедно, или ќе го одредите датумот за венчавка. Ако сте во брак можеби ќе одлучите дека сакате дете. Инспиративен ден исполнет со среќа. Бик (21.04 – 21.05) Можно е да добиете покана за некој значаен

Дневен хороскоп 10.07.2019

Дневен хороскоп 10.07.2019

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе се чувствувате како да не ви се работи. Можеби нема да бидете изморени, но секојдневните обврски ќе ви станат досадни и ќе ви дојдат преку глава. Потрудете се да смислите нов, позабавен начин на извршување на обврските и расположението веднаш ќе ви се врати. Бик (21.04 – 21.05) Доколку сте доволно искрени, потребно е да

Дневен хороскоп: За Лавот мирен ден, за Бикот заработувачка

Дневен хороскоп: За Лавот мирен ден, за Бикот заработувачка

Овен (21.03 – 20.04) Станавте свесни за проблемите и контактите со околината. Подгответе се за разочарување од некого на кого сте му верувале. Убавите моменти брзо поминаа, па морате да се соочите со сопствените слабости. Не ви е лесно, но затоа ги имате пријателите кои ќе ве поддржат и расположат. Бик (21.04 – 21.05) Имате доста креативна енергија,

Дневен хороскоп 09.07.2019

Дневен хороскоп 09.07.2019

Овен (21.03 – 20.04) Не им ја вртете главата на оние кои се обидуваат нешто да ви кажат. Денес многу е важно да ги следите туѓите совети и препораки, бидејќи некои од нив имаат потенцијал да ви го дадат успехот на послужавник. Реагирајте брзо на можностите. Бик (21.04 – 21.05) Денес стојте подалеку од безначајни ситници и нешта кои нема да ви донесат

Прекрасни вести ќе стигнат до Близнаците, вторник ќе биде најсреќен ден за Лавот: Дневен хороскоп (09.07.2019)

Прекрасни вести ќе стигнат до Близнаците, вторник ќе биде најсреќен ден за Лавот: Дневен хороскоп (09.07.2019)

ИЗВОР Скопје24 | јули 9, 2019 Овен (21.03 – 20.04) Не им ја вртете главата на оние кои се обидуваат нешто да ви кажат. Денес многу е важно да ги следите туѓите совети и препораки, бидејќи некои од нив имаат потенцијал да ви го дадат успехот на послужавник. Реагирајте брзо на можностите. Бик (21.04 – 21.05) Денес стојте подалеку од безначајни ситници