притисни ентер »

Лејди Гага конечно го објасни занесот со Бредли Купер на Оскарите
Лејди Гага конечно го објасни занесот со Бредли Купер на Оскарите

Лејди Гага конечно го објасни занесот со Бредли Купер на Оскарите

Откако го испеаја хитот Shallow заедно, нежно гледајќи се и допирајќи се, Гага и Бредли завршија на насловните страници на сите медиуми во светот. Лејди Гага вели дека тие само сакале да привлечат внимание за филмот. "Направивме љубовна приказна. За мене, како изведувач и како актерка, секако сакавме луѓето да веруваат дека сме заљубени. И, сакавме

Гага конечно ја откри вистината за односот со Купер: Моравме да глумиме

Гага конечно ја откри вистината за односот со Купер: Моравме да глумиме

Пејачката и актерка, Лејди Гага конечно проговори за својата „љубовна приказна“ со Бредли Купер во едно неодамнешно интервју. Во разговор со Опра Винфри, Гага објасни дека сакале обожавателите да веруваат дека тие се „заљубени“ - особено за време на толку озборуваниот настан од доделувањето на Оскарите. „Искрено, мислам дека печатот е малку смотан“

Лејди Гага ќе ја глуми вдовицата на внукот на основачот на „Гучи“

Лејди Гага ќе ја глуми вдовицата на внукот на основачот на „Гучи“

По големиот успех во филмот „Ѕвездата е родена“, добитничката на „оскар“ Лејди Гага се подготвува за нов филм за убиството на Маурицио Гучи, наследникот на основачот на италијанската луксузна модна куќа „Гучи“. Ридли Скот, познат по своите филмски остварувања како „Гладијатор“ и „Марсовец“, ќе го режира и продуцира филмот, во кој Гага ја игра Патрисија

Гага конечно ја откри вистината за односот со Купер: Моравме да глумиме

Гага конечно ја откри вистината за односот со Купер: Моравме да глумиме

Пејачката и актерка, Лејди Гага конечно проговори за својата „љубовна приказна“ со Бредли Купер во едно неодамнешно интервју. Гага истакна дека парот ја добил реакцијата што ја посакувал: „Всушност, кога разговаравме за тоа, се сложивме: 'Па, веруваме дека направивме одлична работа!'“

Лејди Гага конечно призна зошто со Бредли Купер имале толку емотивен настап

Лејди Гага конечно призна зошто со Бредли Купер имале толку емотивен настап

Share Tweet Share Share Email Comments Девет месеци откако нивниот заеднички настап на доделувањето на Оскарите цел свет го убеди дека меѓу нив постои нешто повеќе од пријателство меѓу нив двајца, Лејди Гага проговори за фамозниот настап со Бредли Купер и она што го изведоа на сцената. Откако заедно го отпеаја хитот „Shallow“, нежно гледајќи се и допирајќи

ЛЕЈДИ ГАГА КОНЕЧНО ЈА ОТКРИЛА ВИСТИНАТА: Една година се зборува за нејзината врска со Бредли Купер а сега познатата пејачка одлучила се’ да каже!

ЛЕЈДИ ГАГА КОНЕЧНО ЈА ОТКРИЛА ВИСТИНАТА: Една година се зборува за нејзината врска со Бредли Купер а сега познатата пејачка одлучила се’ да каже!

Режисерското деби на Бредли Купер „Ѕвездата е родена“, во која глуми пејачката Лејди Гага, сè уште е една од главните теми, сето тоа заради наводите дека славната двојка се впуштила во љубовна афера за време на снимањето. Ваквите тврдења дополнително се поттикнуваат од фактот дека и’ актерот и пејачката ги прекинале врските во кои биле. Бредли се раздели

Лејди Гага проговорила за контроверзниот настап: "Секако дека сакавме сите да мислат дека се сакаме"

Лејди Гага проговорила за контроверзниот настап: "Секако дека сакавме сите да мислат дека се сакаме"

Веројатно нема личност која не слушнала за контроверзниот настап на пејачката Лејди Гага и актерот Бредли Купер, за кој ни тој ни таа не сакале да зборуваат. Песната "Shallow" која двајцата ја извеле заедно на сцената на доделувањата на Оскарите оваа година кренала многу прашина. Се зборувало дека двајцата се во врска, дека се сакаат и дека тоа е причината

ЛЕЈДИ ГАГА КОНЕЧНО СЕ ПРИЗНА: Цела година се зборува дека е во врска со Бредли Купер, а таа сега проговори

ЛЕЈДИ ГАГА КОНЕЧНО СЕ ПРИЗНА: Цела година се зборува дека е во врска со Бредли Купер, а таа сега проговори

Режисерското деби на Бредли Купер , филмот „A star is born“, во кој глуми пејачката Лејди Гага, сe уште е една од главните теми, а сето тоа заради наводите дека двајцата се впуштил е во љу бовна афера за време на снимањето. Ваквите тврдења дополнително се поттикн ати од фактот дека и актерот и пејач ката ги прекин аа претходните врски . Бредли се раздели

Лејди Гага конечно „призна“

Лејди Гага конечно „призна“

Бредли Купер и неговата партнерка во филмот „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага и понатаму се топ тема во медиумите, а причина за тоа се  наводите дека познатиот пар за време на снимањето на филмот наводно започнале  врска. Ваквите тврдења дополнително се подреаа откако актерот и пејачката Бредли ја раскина врската со манекенката Ирина Шајк, а Гага го

Лејди Гага конечно искрено одговори дали е во врска со Бредли Купер – пејачката ја откри вистината

Лејди Гага конечно искрено одговори дали е во врска со Бредли Купер – пејачката ја откри вистината

Актерот и режисер Бредли Купер и неговата партнерка во филмот „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага и понатаму се една од главните теми во медиумите, а сето тоа поради наводите дека познатиот пар за време на снимањето наводно запливил во врска. Ваквите тврдења дополнително се подреаа откако актерот и пејачката Бредли ја раскина врската со манекенката Ирина