притисни ентер »

Македонската актерка го покажа стомачето
Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче. Тие за три месеци треба да станат родители.

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Македонската актерка и поранешна мисица Јана Стојановска во емисијата „Ексклузив“ откри дека ќе се мажи за своето момче, кошаркарот Андрија Бојиќ, кој е Србин, а живее во Скопје. Тие двајцата открија и дека очекуваат бебе. Да, да, вистина е! Има и мал стомак мал!- вели гордиот иден тато, а Јана само се смееше. Таа е во четвртиот месец од бременоста,

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Јана е мајката, Андрија е таткото, а како се вика бебето?

Македонската актерка и поранешна мисица Јана Стојановска во емисијата „Ексклузив“ откри дека ќе се мажи за своето момче, кошаркарот Андрија Бојиќ, кој е Србин, а живее во Скопје. Тие двајцата открија и дека очекуваат бебе. Да, да, вистина е! Има и мал стомак мал!- вели гордиот иден тато, а Јана само се смееше. Таа е во четвртиот месец од бременоста,

Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

Актерката Јана Стојановска е во шестиот месец од бременоста. Таа и нејзиното сопруг,  српскиот кошаркар Андрија Бојиќ, го чекаат првото дете. Јана објави и фотографија од одмор, каде го покажа трудниочкиот стомак. Актерката доби комплимети дека иозгледа одлично и дека воопштпо не ездрбалена иако е бремена. Јана е ќерка на македонските актери Ненад

Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

Јана во бикини, глумицата згодна во шестиот месец од бременоста

Актерката Јана Стојановска е во шестиот месец од бременоста. Таа и нејзиното сопруг,  српскиот кошаркар Андрија Бојиќ, го чекаат првото дете. Јана објави и фотографија од одмор, каде го покажа трудниочкиот стомак. Актерката доби комплимети дека иозгледа одлично и дека воопштпо не ездрбалена иако е бремена. Јана е ќерка на македонските актери Ненад

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста (фото) Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ. Свадбата на Андрија и Јана се одржа во еден ресторан во Белград, а младиот пар сега ужива

Македонската актерка во шестиот месец од бременоста - Го покажа стомачето

Македонската актерка во шестиот месец од бременоста - Го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче. Тие за три месеци треба да станат родители.

Јана Стојановска ужива на плажа, трудничкото стомаче во преден план

Јана Стојановска ужива на плажа, трудничкото стомаче во преден план

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ. Свадбата на Андрија и Јана се одржа во еден ресторан во Белград, а младиот пар сега ужива во првите месеци од заедничкиот живот. Фото: Принтскрин, Фејсбук Тие за три месеци ќе станат и родители на

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста

Гради на мегдан и голо нараснато стомаче: Вака изгледа Јана Стојановска во шестиот месец од бременоста

фото: Принтскрин/јанастојановска Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ. Свадбата на Андрија и Јана се одржа во еден ресторан во Белград, а младиот пар сега ужива во првите месеци од заедничкиот живот. фото: Принтскрин Тие за три месеци

Јана Стојановска во бикини го покажа трудничкото стомаче

Јана Стојановска во бикини го покажа трудничкото стомаче

Јана Стојановска една од најпознатите македонски актерки која е во шестиот месец од бременоста ужива на одмор во Грција. Според фотографијата на нејзиниот Инстаграм профил, Јана изгледа одлично во бикини со трудничкото стомаче. Погледнете ја: View this post on Instagram A post shared by Jana Stojanovska (@jana__100janovska_cherenko) on Jul 8, 2019