притисни ентер »

Карлеуша со секси фотографии продолжува да ги излудува своите фанови
Карлеуша со секси фотографии продолжува да ги излудува своите фанови

Карлеуша со секси фотографии продолжува да ги излудува своите фанови

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот со тоа што луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19. За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација. View this post on Instagram Me after I eat all

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација

Најскандаозната балканска пејачка Јелена Карлеуша повторно докажа дека не и треба многу за да направи врева околу себе и да се најде во сите балкански медиуми. Очигледно во домашна досада заради изолацијата средувајки го гардероберот Јелена решила да го проба својот Версаче костум за капење и да направи „жешко“ изненадување за своите следбеници.

Версаче изолација за Карлеуша

Версаче изолација за Карлеуша

Секој си наоѓа начин како времето поминато во карантин да си го направи поинтересно. Некој чита, некој плете, некој се шминка, а Јелена Карлеуша си прави приватни модни ревии. Таа на Инстаграм објави фотографија со костим за капење со потпис на Версаче, бренд кој, како што можеме да сфатиме и од претходно, ѝ е омилен на балканската музичка дива. View

Видео-Фото: „Жешката“ Карлеуша во карантин!!

Видео-Фото: „Жешката“ Карлеуша во карантин!!

Популарната Карли објави жешка фотка од карантин. Карлеуша во провокативно разголено издание во долна облека Версаче позира во карантинот. Провокативното видео на радост на нејзините многубројни следбеници Јелена го поделила на својот Инстаграм профил. Провокативната пејачка следбениците на социјалните мрежи ги израдува и со видео на кое се појавува

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави жешки фотки во карантин. Карлеуша на Инстаграм сподели неколку  фотографии и кратки видеа во костим за капење. Најпрвин оние од реалноста, каде фолк дивата се разголе во „Версаче“ костим за капење. View this post on Instagram Take me back 🙏🏻😍 #maldives Kada se sav ovaj haos završi, vraćam se u ovaj raj na

Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина. Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата. Јелена го испроба сребрениот Версаче костим за кој се увериме дека се уште прекрасно и стои

Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина. Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата. Јелена го испроба сребрениот Версаче костим за кој се увериме дека се уште прекрасно и стои

Карлеуша се соблече и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден

Карлеуша се соблече и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19. За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација. Имено таа на Инстгарм сподели неколку кратки видеа и фотографија

На Карлеуша не и се седи дома: Пејачката со телото пред огледало во изолација, со паметот разголена, на егзотична дестинација!

На Карлеуша не и се седи дома: Пејачката со телото пред огледало во изолација, со паметот разголена, на егзотична дестинација!

На многумина карантинот и изолацијата многу тешко им паѓаат. Едноставно не се навикнати да седат дома, ама мораат заради висрусоткорона Меѓу нив секако, естрадните ѕвезди, од кои предничи Јелена Карлеуша. белградската „скандал-дама“ ионака „кисне“ на Интернет и социјалните мрежи, а во оваа ситуација на изолација, се чини дека единствен начин за забава

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина. Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата. Јелена го испроба сребрениот