притисни ентер »

Со чанта од 2700 евра: Бриџит Макрон ја воодушеви Европа со нејзиниот младешки стил
Со чанта од 2700 евра: Бриџит Макрон ја воодушеви Европа со нејзиниот младешки стил

Со чанта од 2700 евра: Бриџит Макрон ја воодушеви Европа со нејзиниот младешки стил

Претседателот на Франција, Емануел Макрон гласаше на локалните избори во друштво на неговата сопруга, а модните портали веднаш ја искоментираа комбинацијата на облека во која Бриџит се појави како главна модна вест во Европа. Првата дама на Франција е жена со префинет стил на кој никој не останува рамнодушен. Таа не дозволува нејзините години и мислењето