притисни ентер »

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии
„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал најново оружје за неа. Како што дознава извор близок на фудбалерот поради скандалот кој исплива

Скандал: Врањеш и се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотки

Скандал: Врањеш и се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотки

На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал најново оружје за неа. Како што дознава извор близок на фудбалерот поради скандалот кој исплива во јавноста, а се однесува на неговите преписки со пеачката, Огњен е решен доколку Јелена Карлеуша

Скандал: Врањеш и се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотки

Скандал: Врањеш и се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотки

На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал најново оружје за неа. Како што дознава извор близок на фудбалерот поради скандалот кој исплива во јавноста, а се однесува на неговите преписки со пеачката, Огњен е решен доколку Јелена Карлеуша

Врањеш се заканува дека ако Карлеуша го спомене уште еднаш ќе објави нејзини голи фотографии

Врањеш се заканува дека ако Карлеуша го спомене уште еднаш ќе објави нејзини голи фотографии

Фудбалерот Огњен Врањеш за српски „Блиц“ открил дека доколку пејачката Јелена Карлеуша го спомене уште еднаш во негативен контекст ќе објави нејзини разголени фотографии. Ако продолжи да ме коментира ќе види што ќе ја снајде, имам компромотирачки фотографии од неа и на тој начин ќе разјаснам се во јавноста, рекол фудбалерот. Инаку, за потсетување,

Врањеш се фали дека ако Карлеуша го спомне, ќе пушти фотографии на кои е гола

Врањеш се фали дека ако Карлеуша го спомне, ќе пушти фотографии на кои е гола

На пејачката Јелена Карелуша и се заканува уште еден скандал доколку го спомене босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, а како што фудбалерот им кажал на пријателите, тој има најново оружје за неа. Како што дознава Блиц од извори блиски на фудбалерот поради скандалот кој исплива во јавноста, а се однесува на неговата преписка со пејачката, Огнен е решен

ИСПРАТИЛ 1.001 РУЖА! Врањаш тотално полуде за Карлеуша

ИСПРАТИЛ 1.001 РУЖА! Врањаш тотално полуде за Карлеуша

Огњен Врањаш испрати 1.001 ружа на Јелена Карлеуша само за да го изнервира  нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Врањаш успеа во тоа, затоа што меѓу нив настана жестока расправија! Босанскиот фудбалер, кој моментно игра за белгискиот клуб Андерлехт, намерно го провоцира својот колега, кој поради љубомора  го повикал на лична пресметка, бидејќи наводно во

Душко Тошиќ првпат се огласи за разводот со Карлеуша. Еве што вели за скандалот

Душко Тошиќ првпат се огласи за разводот со Карлеуша. Еве што вели за скандалот

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, наводно, западнаа во сериозна брачна криза, а проблемите во рајот започнаа за време на настапот на пејачката за новогодишната ноќ. Имено, играчот ги нашол пораките на неговиот колега Огњен Вранјес во телефонот на пејачката, по што многу се карале. Јелена и Душко ги негираа информациите на социјалните мрежи

По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/

По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/

По скандалот кој што деновиве се појави а во кој беше доведен во прашање бракот на Јелена Карлеуша со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, таа бурно реагираше и ги демантираше сите наводни трачеви поврзани за оваа тема. Таа и Душко потврдија на социјалните мрежи потврдија дека меѓу нив се е во ред, па по сево ова реши да отпатува д Србија. Дека никогаш не

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што жестоко се скарале. Јелена и Душко со заедничка фотографија објавена на социјалните мрежи демантираа дека

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што жестоко се скарале. Јелена и Душко со заедничка фотографија објавена на социјалните мрежи демантираа дека