притисни ентер »

Пејачката е една од најдобро облечените јавни личности
Пејачката е една од најдобро облечените јавни личности

Пејачката е една од најдобро облечените јавни личности

Јелена Карлеуша е една од најдобро облечените јавни личности во регионот. ЈК редовно објавува фотки на кои е ’скоцкана’ од глава до пети, а освен што троши огромни суми за брендирани парчиња, а често се појавува и во евтина облека. - Доволно сум богата да можам без комплекси да носам фустан од 10 евра, затоа што во гардероба имам милиони. Според тоа,

Карлеуша:Можам да носам фустан и од 10 евра!

Карлеуша:Можам да носам фустан и од 10 евра!

Јелена Карлеуша е една од најдобро облечените јавни личности во регионот. ЈК редовно објавува фотки на кои е ’скоцкана’ од глава до пети, а освен што троши огромни суми за брендирани парчиња, а често се појавува и во евтина облека. - Доволно сум богата да можам без комплекси да носам фустан од 10 евра, затоа што во гардероба имам милиони. Според тоа,

Карлеуша: Богата сум и немам комплекси, можам да ностам фустан и од 10 евра!

Карлеуша: Богата сум и немам комплекси, можам да ностам фустан и од 10 евра!

Јелена Карлеуша е една од најдобро облечените јавни личности во регионот. Секојдневно објавува фотки на кои е ’скоцкана’ од глава до пети, а освен што троши огромни суми за брендирани парчиња, често се појавува и во евтина облека. - Доволно сум богата да можам без комплекси да носам фустан од 10 евра, затоа што во гардероба имам милиони. Според тоа,

Карлеуша: Богата сум и немам комплекси, можам да ностам фустан и од 10 евра!

Карлеуша: Богата сум и немам комплекси, можам да ностам фустан и од 10 евра!

Јелена Карлеуша е една од најдобро облечените јавни личности во регионот. Секојдневно објавува фотки на кои е ’скоцкана’ од глава до пети, а освен што троши огромни суми за брендирани парчиња, често се појавува и во евтина облека. - Доволно сум богата да можам без комплекси да носам фустан од 10 евра, затоа што во гардероба имам милиони. Според тоа,

Карлеуша: Толку сум богата што без комплекси носам фустан од 10 евра

Карлеуша: Толку сум богата што без комплекси носам фустан од 10 евра

Српската пејачка Јелена Карлеуша е позната по тоа што одвојува големи суми пари за облека, но исто така честопати истакнува дека е среќна што носи облека што не се брендирани. Имено, таа сега објави фотографија на Инстаграм во едноставен син фустан, во која пишува дека гордо го носи ова парче од неколку евра, но нагласи дека има толку многу пари што

Карлеуша: Толку сум богата што без комплекси носам фустан од 10 евра

Карлеуша: Толку сум богата што без комплекси носам фустан од 10 евра

Српската пејачка Јелена Карлеуша е позната по тоа што одвојува големи суми пари за облека, но исто така честопати истакнува дека е среќна што носи облека што не се брендирани. Имено, таа сега објави фотографија на Инстаграм во едноставен син фустан, во која пишува дека гордо го носи ова парче од неколку евра, но нагласи дека има толку многу пари што

Јелена Карлеуша им ги затвори устите на злобниците: „Не сум платена да рекламирам облека“

Јелена Карлеуша им ги затвори устите на злобниците: „Не сум платена да рекламирам облека“

Јелена Карлеуша на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира во минималистички светлосин фустан, кој идеално ѝ прилега на нејзината става, а обожавателите на популарната пејачка особено ги привлече нејзиниот коментар во описот на фотографијата, на кој малкумина од нејзините „хејтери“ останаа рамнодушни. Кога ќе видите дека означувам