притисни ентер »

Принцот Хари ја изненади Меган со одмор на Ибица
Принцот Хари ја изненади Меган со одмор на Ибица

Принцот Хари ја изненади Меган со одмор на Ибица

На 4 август, Меган Маркл наполни 38 години, а подоцна го прослави роденденот со стил. Извор на Entertainment Tonight известува дека војвотката од Сасекс го поминала својот роденден во Лондон, но потоа, без непотребна врева, заминала со принцот Хари и нивниот 3-месечен син Арчи на семеен одмор во Ибица, Шпанија. Таму поминале 6 дена, каде престојувале

За прв одмор на малиот Арчи, Meган Маркл и принцот Хари ја одбраа оваа европска дестинација

За прв одмор на малиот Арчи, Meган Маркл и принцот Хари ја одбраа оваа европска дестинација

Меган Маркл и принцот Хари пред неколку месеци станаа родители на нивното прво дете, синот Арчи, а сега парот заминале на прв заеднички одмор. Според пишувањата на британските медиуми , Меган и Маркл на почетокот на август пристигнале на шпанскиот осторв Ибица каде се задржале пет дена. На Ибица допатувале со приватен авион во придружба на обезбедување,

Принцот Хари ја изненади Меган со одмор на Ибица

Принцот Хари ја изненади Меган со одмор на Ибица

На 4 август, Меган Маркл наполни 38 години, а подоцна го прослави роденденот со стил. Извор на Entertainment Tonight известува дека војвотката од Сасекс го поминала својот роденден во Лондон, но потоа, без непотребна врева, заминала со принцот Хари и нивниот 3-месечен син Арчи на семеен одмор во Ибица, Шпанија. Таму поминале 6 дена, каде престојувале

Меган Маркел одрече дека пие апчиња за слабеење

Меган Маркел одрече дека пие апчиња за слабеење

Меган Маркл не зема апчиња за слабеење. Тоа го објави ова самата откако компанија за додатоци се обиде да се рекламира на нејзин грб. Производот се нарекува „Кето губење на тежината“. Информациите за него на Интернет содржат слики од војвотката од Сасекс пред и по раѓањето, кои биле направени без нејзино знаење. Излезе дека додатоците за кои станува

Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?

Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?

Весникот „Гардијан“ објави подкаст на тема: „Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?“ Војвотката од Сасекс е дел од кралското семејство веќе една година, но секојдневните коментари на нејзина адреса не запираат. Повеќето од нив се негативни, па дури и полни со омраза. Еден од најголемите весници во Велика Британија излезе со долга анализа за

Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?!

Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?!

Весникот „Гардијан “ објави подкаст на тема: „Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?“ Војвотката од Сасекс е дел од кралското семејство веќе една година, но секојдневните коментари на нејзина адреса не запираат. Повеќето од нив се негативни, па дури и полни со омраза. Еден од најголемите весници во Велика Британија излезе со долга анализа за

Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?

Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?

Весникот „Гардијан“ објави подкаст на тема: „Зошто толку многу луѓе ја мразат Меган Маркл?“ Војвотката од Сасекс е дел од кралското семејство веќе една година, но секојдневните коментари на нејзина адреса не запираат. Повеќето од нив се негативни, па дури и полни со омраза. Еден од најголемите весници во Велика Британија излезе со долга анализа за