притисни ентер »

Луксуз на сите страни - Вака изгледа домот на Боки13
Луксуз на сите страни - Вака изгледа домот на Боки13

Луксуз на сите страни - Вака изгледа домот на Боки13

Убаво уреден дом со стил и луксуз, уметнички дела и многу брендирана облека, накит, чанти и часовници. Боки 13 кој и понатаму е во центарот на медиумското внимание откако беше приведен за Рекет заедно со бизнисменот Зоран Кичеец, постојано беше активен на социјалните мрежи каде објавуваше во каков луксуз живее. На Боки му е продолжен притворот откако