притисни ентер »

Дневен хороскоп: Еден знак го очекува средба со личност за која го врзуваат убави спомени
Дневен хороскоп: Еден знак го очекува средба со личност за која го врзуваат убави спомени

Дневен хороскоп: Еден знак го очекува средба со личност за која го врзуваат убави спомени

Овен Во емотивниот живот делувате вознемирено и имате лошо претчувство, но за среќа партнерот умее да ве орасположи во вистинскиот момент. Пробувате да одложите средба со личност која очекува конкретни одговори или голема отстапка од ваша страна. Бик Премногу ги форсирате своите потреби и некои ситуации во вашиот однос. Партнерот не може во потполност

Хороскоп за денес (14 Август) ` Среда

Хороскоп за денес (14 Август) ` Среда

ОВЕН Поволен ден за работа. Може да очекувате дека ќе успеете да остварите некои важни успеси на ова поле. Доколку сте во заедница или брак, потребно е да бидете флексибилни и подготвени за компромиси. Вкочанетост во пределот на вратот. БИК Многу е важно да се посветите на својата работа и во клучни моменти да покажете храброст за преземање иницијатива

Среќен дневен хороскоп за 14. август 2019 година

Среќен дневен хороскоп за 14. август 2019 година

Овенот може да очекува поволни услови на работа, Девицата ќе ужива во денот, Стрелецот ќе го реши проблемот кој долго го мачи. ОВЕН Поволен ден за работа. Може да очекувате дека ќе успеете да остварите некои важни успеси на ова поле. Доколку сте во заедница или брак, потребно е да бидете флексибилни и подготвени за компромиси. Вкочанетост во пределот

Дневен хороскоп за 13 август

Дневен хороскоп за 13 август

ОВЕН Доколку планирате патување, може да очекувате дека околностите добро ќе се наместат. Вашата емотивна ситуација е многу комплицирана. Не ви е лесно да се ослободите од влијанието на минатото. Избегнувајте пороци. БИК Не очекувајте премногу на деловно поле денес. Сѐ укажува на проблеми и компликации. Можеби личноста со која сакате врска и понатаму

Дневен хороскоп за 13 август

Дневен хороскоп за 13 август

ОВЕН Доколку планирате патување може да очекувате дека околностите добро ќе се наместат. Вашата емотивна ситуација е многу комплицирана. Не ви е лесно да се ослободите од влијанието на минатото. Избегнувајте пороци. БИК Не очекувајте премногу на деловно поле денес. Сѐ укажува на проблеми и компликации. Можеби личноста со која сакате врска и понатаму

Дневен хороскоп: Вторник (13.Август,2019 година)

Дневен хороскоп: Вторник (13.Август,2019 година)

ОВЕН Доколку планирате патување може да очекувате дека околностите добро ќе се наместат. Вашата емотивна ситуација е многу комплицирана. Не ви е лесно да се ослободите од влијанието на минатото. Избегнувајте пороци. БИК Не очекувајте премногу на деловно поле денес. Сѐ укажува на проблеми и компликации. Можеби личноста со која сакате врска и понатаму

Дневен хороскоп за 13. август 2019 година

Дневен хороскоп за 13. август 2019 година

Лав 23.7-22.8. Љубов Премногу зборување не води никаде , искрените прегратки и погледи ќе бидат доволни за да се чувствувате добро и исполнето. Кариера Можно е да почнете соработка со една прекуморска земја или со место што е поврзано со вода. Здравје Внимавајте на здравата исхрана, пијте повеќе течности. Девица 23.8.-23.9. Љубов Во секој момент одржувајте

Дневен хороскоп за вторник, 13.08.2019

Дневен хороскоп за вторник, 13.08.2019

Овен Работа Нема потреба да се расправате за различни деловни визии и интереси. На вас е да спроведете нечии идеи за заеднички интерес. Љубов Изгледате среќни. Имате романтично расположение и сентиментална нота, а партнерот искрено сака да ве задоволи. Постојат многу сличности што ве поврзуваат. Здравје Проблеми со уринарниот тракт. Бик Работа Некој

Дневен хороскоп: Вагата ќе се потпре на пријатели, за Јарецот флерт

Дневен хороскоп: Вагата ќе се потпре на пријатели, за Јарецот флерт

Овен (21.03 – 20.04) Проектот кој се најавува ќе ви одземе многу време и нерви, но ќе биде од голема корист. Откажете некои контакти и средби и занимавајте се само со деловните обврски. Планирајте однапред, па потоа дејствувајте, претстои можност за голем напредок. Бик (21.04 – 21.05) Треба да пронајдете рамнотежа меѓу деловниот и приватниот свет,

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

ОВЕН Доколку планирате патување може да очекувате дека околностите добро ќе се наместат. Вашата емотивна ситуација е многу комплицирана. Не ви е лесно да се ослободите од влијанието на минатото. Избегнувајте пороци. БИК Не очекувајте премногу на деловно поле денес. Сѐ укажува на проблеми и компликации. Можеби личноста со која сакате врска и понатаму