притисни ентер »

Да се храниме здраво: Смуди со авокадо и ф’стаци
Да се храниме здраво: Смуди со авокадо и ф’стаци

Да се храниме здраво: Смуди со авокадо и ф’стаци

Состојки: авокадо 50 грама фстаци банана 50 грама кељ 2 децилитри бадемово млеко мраз Приготвување: Ставете ги сите состојки во блендер и добро измешајте. Уживајте во овој здрав оброк богат со витамини и антиоксиданси. ФОТО: Thinkstock loading...