притисни ентер »

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?
Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“? Откако деновиве по социјалните мрежи почна да кружи фотографија на која многумина тврдат дека е актерот Чак Норис меѓу приврзаницитена Доналд Трамп во Вашингтон, неговиот тим децидно негираше. Потпаролот на актерот, Ерик Крицер инсистираше на тоа дека неговиот клиент

Чак Норис негира дека бил пред Капитол Хил за време на немирите во Вашингтон

Чак Норис негира дека бил пред Капитол Хил за време на немирите во Вашингтон

Американскиот актер Чак Норис негира дека учествувал на митингот на приврзаниците на американскиот претседател Доналд Трамп во Вашингтон на 6 јануари. Тој во твит напиша дека неодамна дознал дека за време на немирите во Капитол имал двојник. -Не бев јас таму. Во нашето општество нема место за насилство од каков било вид. Отсекогаш се придржував и ќе

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?

Дали Чак Норис бил дел од немирите во Вашингтон или станува збор за „негов двојник“?

Откако деновиве по социјалните мрежи почна да кружи фотографија на која многумина тврдат дека е актерот Чак Норис меѓу приврзаницитена Доналд Трамп во Вашингтон, неговиот тим децидно негираше. Потпаролот на актерот, Ерик Крицер инсистираше на тоа дека неговиот клиент минатата недела бил илјадници милји оддалечен од американскиот Конгрес. „ Ова не е

Чак Норис секогаш е на страната на законот и на редот

Чак Норис секогаш е на страната на законот и на редот

Холивудскиот актер Чак Норис, кој е познат во светот на боречките вештини, демантираше дека бил дел од немирите кои се случија во Вашингтон минатата недела, откако на социјалните мрежи се појавија слики од негов двојник на протестите при упадот во Конгресот, пренесуваат светските медиуми. – Тоа не бев јас. Јас не бев на протестите. Нема место за насилство

Не е виц: Чак Норис се огласи откако негов двојник упадна во американскиот Конгрес

Не е виц: Чак Норис се огласи откако негов двојник упадна во американскиот Конгрес

Не е виц: Чак Норис се огласи откако негов двојник упадна во американскиот Конгрес Чак Норис јавно демантираше дека бил дел од толпата која минатата недела насилно упадна во американскиот Конгрес, откако на интернет се прошири фотографија од демонстрант кој личи на него. „Тоа не сум јас, ниту бев таму. Во нашето општество нема место за насилство од

Чак Норис се огласи откако негов двојник yпaднa во амepиканскиот Конгpec

Чак Норис се огласи откако негов двојник yпaднa во амepиканскиот Конгpec

Чак Норис јавно демантираше дека бил дел од толпата која минатата недела насилно упадна во американскиот Конгрес, откако на интернет се прошири фотографија од демонстрант кој личи на него. „Тоа не сум јас, ниту бев таму. Во нашето општество нема место за насилство од каков било вид. Јас сум и секогаш ќе бидам за закон и ред“, напиша 80-годишниот актер

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на актерот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па менаџерот на актерот, Ерик Крицер мораше да ги расчисти работите. Се работи за човек што личи на него

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па менаџерот на актерот, Ерик Крицер мораше да ги расчисти работите. Се работи за човек што личи на него

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Двојник на Чак Норис кај Капитол стана хит на интернет

Двојник на амерканската акциона ѕвезда Чак Норис во упадот во Капитол, ги збуни обожавателите на глумецот и стана еден од хитовите на социјалните мрежи околу бунтот. Имено, некои твитерџии навистина поверуваа дека Чак Норис учествувал во упадот, па менаџерот на актерот, Ерик Крицер мораше да ги расчисти работите. Се работи за човек што личи на него