притисни ентер »

Анџелина и Мишел,вечно млади и убави во „Вечниот град“
Анџелина и Мишел,вечно млади и убави во „Вечниот град“

Анџелина и Мишел,вечно млади и убави во „Вечниот град“

Холивудските ѕвезди 44 годишната Анџелина Џоли и 17 години повозрасната Мишел Фајфер блеснаа во вечниот Рим на премиерата на филмот „Maleficent“. Филм во која двете светски диви имаат значителни улоги. Грациозните и вечно млади и убави актерки беа главни ѕвезди на премиерата на новиот филмски хит во „Вечниот град“.

Анџелина Џоли е поубава од некогаш, а овие фотографии се доволен доказ за тоа

Анџелина Џоли е поубава од некогаш, а овие фотографии се доволен доказ за тоа

Анџелина Џоли вчера се појавила во Рим, на европската премиера на филмот “Maleficent: Mistress of Evil” и му докажала на целиот свет дека во 45-тата година од животот е поубава од некогаш. На прес-конференцијата која се одржала вчера пред премиерата, Анџелина заблескала во креација со боја на лаванда, а вечерта на црвениот тепих се појавила во црна

Како сестри: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер на премиера во Рим

Како сестри: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер на премиера во Рим

Италија – Анџелина Џоли (44) и Мишел Фајфер (61) прошетаа по црвениот тепих во Рим, на премиерата по повод продолжението на филмот „Господарка на злото“. Џоли реши да ги изненади сите и наместо црните комбинации на кои навикнавме, заблеска во интересна креација со црни тесни панталони и плисиран асиметричен горен дел во виолетова бојана „Живанши“.

Разлика од две децении, а изгледаат како сестри: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер воодушевија

Разлика од две децении, а изгледаат како сестри: Анџелина Џоли и Мишел Фајфер воодушевија

Анџелина Џоли и Мишел Фајфер прошетаа по црвениот тепих на премиерата по повод продолжението на филмот „Господарка на злото“. Анџелина реши да ги изненади сите и наместо црните комбинации на кои навикнавме, заблеска во интересна креација со црни тесни панталони и плисиран асиметричен горен дел во виолетова боја. Со својот стајлинг ги воодушеви публиката

Дама во црно во Рим: Анџелина Џоли со ќерките Шајло и ...

Дама во црно во Рим: Анџелина Џоли со ќерките Шајло и ...

Анџелина Џоли имаше специјални гостинки на премиерата на „Maleficent: Mistress Of Evil“ во Рим. 44-годишната актерка беше придружувана од двете ќерки Шајло и Захара. Познатата холивудска ѕвезда изгледаше елегантно во црна креација од Версаче. Креација од Версаче носеше и 14-годишната Захара. Џоли позираше и со својата колешка од филмот Мишел Фајфер

„Maleficent: Mistress of Evil“: Анџелина Џоли блесна на премиерата во Рим

„Maleficent: Mistress of Evil“: Анџелина Џоли блесна на премиерата во Рим

Разводот со Бред Пит беше болно искуство за актерката која успеа да ги надмине проблемите и да се врати на сцената со второто продолжение на „Maleficent: Mistress of Evil“. Анџелина Џоли блесна во Рим појавувајќи се во виолетова креација во друштво на колешката Мишел Фајфер. И двете го привлекоа внимание на новинарите со убавиот изглед и одличната

Мишел Фајфер изгледа сензационално на промотивната турнеја за Maleficent

Мишел Фајфер изгледа сензационално на промотивната турнеја за Maleficent

Прекрасната актерка Мишел Фајфер во моментов го промовира новиот филм Maleficent: Mistress of Evil во кој глуми заедно со Анџелина Џоли, а во истиот го толкува ликот на кралицата Ингрид. Очекувано, во секој филм каде глумат две успешни актерки речиси секогаш постојат шпекулации дека тие не се согласуваат, иако во овој случај Фајфер го тврди спротивното

Анџелина Џоли со ќерките на промоција во Рим

Анџелина Џоли со ќерките на промоција во Рим

Холивудската глумица Анџелина Џоли придружувана од двете ќерки Шајло и Захара беше на премиерата на „Maleficent: Mistress Of Evil“ во Рим. 44-годишната актерка изгледаше елегантно во црна креација од Версаче.

Не се знае која е поубава: Мишел Фајфер и Анџелина Џоли беспрекорни во Вечниот град

Не се знае која е поубава: Мишел Фајфер и Анџелина Џоли беспрекорни во Вечниот град

Разиграниот стил на Џоли, кој ја краси во последно време е големо освежување на нејзините досегашни класични изданија. На промоцијата на филмот „Maleficent Mistress of Evil“ во Рим, ѕвездите на филмот приредија моден спектакл, при што Анџелина Џоли „потсети“ колку е слаба и позираше со постарата колешка Мишел Фајфер. Анџелина, како што покажа и на

Беспрекорни изданија – Моден двобој меѓу Анџелина Џоли и Мишел Фајфер

Беспрекорни изданија – Моден двобој меѓу Анџелина Џоли и Мишел Фајфер

На промоцијата на филмот „Maleficent Mistress of Evil“ во Рим, ѕвездите на филмот приредија моден спектакл, при што Анџелина Џоли „потсети“ колку е слаба и позираше со постарата колешка Мишел Фајфер. Нејзиниот разигран стил кој ја краси во последно време е големо освежување на досегашните класични изданија на филмската дива. Нејзиното вешто осмислено